Wpis z mikrobloga

@franaa: to tak jak w USA naklejka na zderzak, każdy sobie nakleka jaką chce i glosi swojw poglądy i nikomu nic do tego


@FFFFUUUU: ja też mogę sobie jeździć ciężarówką z napisem @FFFFUUUU: to pedofil a na jakiekolwiek zarzuty odnośnie tego odpowiadać, że to są moje poglądy? xD

@franaa: zapomniałem, że wy tylko chcecie odwiedzać się w szpitalach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jegwan:
każdy sobie nakleka jaką chce i glosi swojw poglądy i nikomu nic do tego


@FFFFUUUU: To ja sobie nakleję wielki napis, że mama pana FFFFUUUU ciągnie jak odkurzacz po krzokach. To też jest "pogląd" i nikomu nic do tego?

Wolność słowa to podstawowe prawo człowieka, ale pomawianie i szerzenie nieprawdziwych informacji nt. innych ludzi czy grup społecznych jest karalne. Jedynie fakt, że żyjemy pod dyktaturą Ziobry i Karakana sprawia, że te
@alkoholik000: Czym jest #!$%@? pogromobus XDD
Jeżdżą i pałują miejscową mniejszość żydowską? Czy może zgodnie z hasłami na boku wozu pałują osoby LGBT? Nie lubię takich konceptów bo to szerzenie kłamstwa, ale ja na tym busie nie widzę żadnego szerzenia nienawiści, jedynie wolność słowa, niezależnie od tego jak głupie by to słowo nie było. A facet poprostu blokował ruch drogowy i dostał za to odpowiedni mandat od którego odwołanie nic mu