Wpis z mikrobloga

Już mam dość całego #!$%@? po nic.
Moje oszczędności topnieją w oczach, a rząd mam wrażenie robi wszystko żeby tylko zwiększyć inflacje. Tarcza „antyinflacyjna” która tylko wprowadza pieniądze na rynek i napędza inflacje. Brak reakcji od strony NBP, partyjne porachunki w NBP. Niskie stopy procentowe w porównaniu z inflacją, wakacje kredytowe które są kolejnym motorem inflacyjnym. Rozdawnictwo, dodatki do węgla, energii, kolejne piętnastki. Zaraz koniec tarczy „antyinflacyjnej” w prawie szczycie inflacji kolejny motor napędzający. Czy tylko ja mam coraz gorsze przeczucia co do następnego roku i czeka nas krach gospodarczy z niekompetencji lub zwykłej nienawiści do państwa rządzących?
Ciężko uwierzyć, że to napędzanie inflacji jest z czystej niekompetencji. (,)
#polska #rzad #pis #gospodarka #inflacja #depresja
  • 9
Mnie tez to wszytko bardzi martwi nawet biorac pod uwage ze z rozowa dosc dobrze zarabiamy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bedzie Turcja jak #!$%@? o tej porze za rok


@zawek:

Nie wiem czy jest jakikolwiek cel tak gospodarczo. PiS na pewno bedzie gral na utrzymanie wladzy, a ze przy tym rozjebia kraj i zmarnuja nastepne 20 lat to ich nie obchodzi. Gospodarke Jarek ma w dupie, liczy
@Sibu: nawet taka zagrywka na utrzymanie władzy wydaje mi się bezsensowna. Inflacja uderza w każdego obywatela, a nie tylko tego pracującego. Chyba że w następnym roku dadzą piętnastkę i szesnastkę i dalej będą betonować elektorat.
PiS na pewno bedzie gral na utrzymanie wladzy, a ze przy tym rozjebia kraj i zmarnuja nastepne 20 lat to ich nie obchodzi


@Sibu: mam nadzieje, głęboką nadzieję, że nawet jeśli sam rdzeń betonowego elektoratu będzie głosował na pis, to są ludzie mniej zabetonowali, którzy kiedyś głosowali na nich, ale już tego nie zrobią
...zaraz za tą nadzieją jest schowana obawa, że jak wygra jakakolwiek opozycja i zacznie sprzątać po pis