Wpis z mikrobloga

Niedawno na wykopie zostałem zapytany o zmianę norm promieniowania elektromagnetycznego związaną z wprowadzeniem 5G w Polsce. Ponieważ, mówiąc delikatnie, nie jestem ekspertem w tej kwestii, zwróciłem się do UKE o pomoc. Okazało się, że jednak nie UKE, ale GIOŚ zajmuje się tymi normami (UKE było tak miłe, że po wysłało moje pytanie bezpośrednio do GIOŚ). Właśnie dostałem odpowiedź, w załączniku najważniejszy fragment.
Czyli od 2021 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Zdrowia, które zwiększa dopuszczalną składową elektryczną z 7V/m do maksymalnie 61V/m w zakresie częstotliwości wykorzystywanym przez sieci komórkowe. Pozornie dość duża zmiana, ale wspomniane rozporządzenie jest po prostu implementacją zalecenia Rady Europy z 1999 roku. Czyli do 2021 polskie normy były o 20 lat do tyłu. Samo zalecenia RE najprawdopodobniej było związane z wprowadzeniem 3G i z 5G nie ma nic wspólnego.

Więc niestety obawiam się, że brak orgazmu u pani Edyty Górniak nie ma nic wspólnego z 5G. Dlatego nie pozostaje mi nic innego, jak zasugerować pani Edycie wizytę u dobrego seksuologa.

#technologia #telekomunikacja #radiokomunikacja #5g
groman43 - Niedawno na wykopie zostałem zapytany o zmianę norm promieniowania elektro...

źródło: comment_1667558977zcmoF3ESTEz19NkEdaPqyQ.jpg

Pobierz
  • 2