Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kuroszczur: Bankructwa były, są i będą zawsze, bez paniki. Nic dziwnego, zwłaszcza w kontekście AleBrowaru, który od dawna był coraz słabszy, kiedyś główny konkurent Pinty, jeden z najlepszych browarów w Polsce, teraz średnie piwa z ryzykiem granatów i absurdalnie wycenione destylaty. Poszli jakąś dziwną drogą i problemów można było się spodziewać według mnie.
  • Odpowiedz
@Goglez: Nie wiem, czy zauważyłeś, ale Z Pintą też się coś dzieje. Kopyr niepochlebnie o dwóch warkach prawił a ja sam próbując ich belga zastanawiałem się, co jest nie tak, bo mój osobisty wyszedł kilka razy lepiej niż ich, gdzie aromatu charakterystycznego dla Belgii nie czułem wcale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kuroszczur: Pinta mimo że też miewa słabsze piwa to i tak nadal jest jednym z najlepszych browarów w Polsce, bo to rzadkie wyjątki a nie standard jak kupujesz coś od nich to się jednak spodziewasz że jest ok, ja z AleBrowarem dałem sobie spokój jak zauważyłem że przy kupnie ich piwa spodziewałem się problemów i kupowałem je do tamtej pory chyba z sentymentu do browaru.
  • Odpowiedz
  • 1
@von_scheisse dzięki bogu, mam nadzieje że nikt tego nie kupi bo jakość ich piw w ostatnim roku spadła ostro w dół, zdarzały się świeże warki które były zepsute, poszli drogą brodacza to i drogą brodacza skończą. Są lepsze alternatywy
  • Odpowiedz