Wpis z mikrobloga

Kurde. Człowiek stara się edukować, bez spiny...

I co? I niemal zawsze znajdzie się głąb, który ma z tym problem...

Na złośliwość odpowiadam złośliwością, a dodatkowo nie omieszkam nazwać kogoś po imieniu...

I co? I mają mnie za #!$%@?, który: ma smutne życie, jest gruby, rudy i łysy, jest samotny, nikt go nie lubi, nie ma zainteresowań, a jak go kaczki widzą, to mu rzucają chleb.

Po mnie to spływa, ale nie odpuszczam i głąbów nie oszczędzam. Nie utożsamiam się z charakterami, które są przedmiotem wysrywów jełopów, którzy mają tak niską samoocenę, że przeszkadza im kontrola jakości wypowiedzi na tym publicznym forum. Cóż... Są ludzie i taborety...

Najpierw mnie jadą, a kiedy dyskusja wymyka im się z pod kontroli, to zgłaszają niby obraźliwe treści, a ułomni moderatorzy, nie poznając kontekstu, przyklepują i upośledzony wykop dalej się kręci... Heh...

Tym razem zaczęło się od tego: https://www.wykop.pl/link/6885699/#comment-111738871

W historii mojej aktywności jest w ch..j więcej podobnych akcji. To jest smutne - tyle głąbów wśród ludzi mądrych...

#grammarnazi #gruparatowaniapoziomu
Pobierz
źródło: comment_1667519637MbRRbnAT0BVfMHUWLb6AhB.jpg
  • 18
zignoruj ich, to przestaną Ciebie dręczyć


@OstatnieKontoKtoreJuzNieUsune: Mylisz pojęcia.

Mam zignorować publiczne błędy i zaniechać grzecznego zwrócenia uwagi, bo może się odezwać jakiś białorycerz, który będzie miał problem?

Gdyby ciebie i innych uczniów bili w podstawówce, to byś posłuchał rady jakiegoś kolesia i pozwalał bić dalej, bo "zignoruj ich", czy stawiał czoła jełopom?

Nie musisz odpowiadać... Przykro mi, że nie rozumiesz znaczenia asertywności...
Ale jednak #!$%@? Cię nie omija a to o to właśnie chodzi by mieć #!$%@? i do tego potrzebujesz co najmniej 10mln/pln. Albo ewentualnie niezłe jebnięcie w łapie. To daje spokój duszy i ego wtedy może iść spać.


@TheLizardKing: Nie kumam. Siedzę wygodnie przed moim zajebistym, dopracowanym stanowiskiem komputerowym, czytam wykop, czasem skomentuję, a jak trafi się debil, to i dłużej pogadam...

Gdzie tu #!$%@?? Podpowiedz mi, bo może jestem #!$%@?,
Ale jednak #!$%@? Cię nie omija a to o to właśnie chodzi by mieć #!$%@? i do tego...


Nie nadużywaj formy grzecznościowej, bo można pisać Pan, Pani, Państwo, ale nie "Cię" czy "Ciebie"..

Skoro rusza Cię cokolwiek co zjeby z tego portalu do Ciebie piszą i to sprawia, że im się rewanżujesz to oznacza, że albo bawi Cię obrzucanie się gównem albo Cię to jednak osobiście dotyka.


@TheLizardKing: Mam przyjemność z
@TheLizardKing: Poczytaj o nadużywaniu form grzecznościowych - zapewne i tak się w tym temacie nie dogadamy, ale może coś zrozumiesz.

Tak, chętnie bym się z KAŻDYM spotkał, bo jestem ciekawy, kto stoi za każdą wykopową, nie myślącą logicznie osobą, która zgrywa tu twardziela.

We mnie leży taki problem, że trzymam się pewnych zasad - między innymi zasad pisowni języka polskiego, którego KAŻDY z nas uczył się przez osiem lat w szkole
Kolegów to Ty synek, z pewnością nie znajdziesz. Chciałem pogadać i zrozumieć ale jedyne kogo zrozumiałem, to ci wszyscy którzy chcieli #!$%@?ć.


@TheLizardKing: Mam 43 lata i bogate, życiowe doświadczenie i z dupami (w łóżku ponad pięćdziesiąt, potem przestałem liczyć) i z patologicznymi kolegami z przeszłości - nie chciałbyś z takimi spędzić nawet godziny, a ja spędziłem lata i między innymi dzięki temu nie jestem słabą ci..ą. Przeszłość - od dziesięciu
Kolegów to Ty synek, z pewnością nie znajdziesz. Chciałem pogadać i zrozumieć ale jedyne kogo zrozumiałem, to ci wszyscy którzy chcieli Ci #!$%@?ć bo serio dziwny z Ciebie typ.


@TheLizardKing: Nie omieszkam pokazać ci błędów, które popełniłeś. Bez spiny - edu ka cja ¯\(ツ)_/¯

Kolegów, to ty, synku, z pewnością nie znajdziesz.

Chciałem pogadać i zrozumieć, ale jedyne, co zrozumiałem, to ci wszyscy, którzy chcieli ci #!$%@?ć, bo serio dziwny
Pobierz
źródło: comment_1667525505hpVTTmtye2ckgiSkpv3y5i.jpg
Przestałem czytać po pierwszym zdaniu. Serio, ziomek - przed wyjściem na powierzchnię poszukaj fachowej pomocy bo Ci ktoś zaburzy bardziej światopogląd a ja poważnie dobrze Ciżyczę.


@TheLizardKing: Ustosunkowałem się do całości twojej wypowiedzi.

Zacytuj kwestie, które pominąłem, proszę.
@StaryWedrowiec: Wodzu, a wodz to sobie tu krucjate jakas obral, czy tez po prostu dla zgrywu pisze?
Zaczales od zwrocenia komus uwagi, stworzyles wpis na mirko, jak to ciezko szkalowany jestes, nikt cie nie rozumie, modzi przesladuja itd.

A potem jakos tak samo wyszlo i zaczynasz pisac, jak typowy fifarafa "spotkalbym sie na zywo" "mam 43 lata" "ile dup, ile patusow i ile chorych akcji to ja nie przetrwalem".

Jak bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: Piszesz bez polskich końcówek, więc Stary Wędrowiec uważa cię za debila. Ja bym nawet nie czytał twojego posta - masz w dupie odbiorcę treści, którą tworzysz. Przykre.