Wpis z mikrobloga

Taką rozkmine miałem wczoraj wieczorem i teraz wieczorem mi się przypomniało xD W sumie to czemu jest tak, że #pilkanozna ma tyle różnych gier – od tych telefonicznych, polegających np na byciu menedżerem czy nawet jedna kultowa gra gdzie wcielasz się w piłkarza, przez gry komputerowe czy na PS4, typu FIFA, aż po te na xboxa z ruchami, gdzie machasz nogą i ludek na ekranie kopie piłkę.
A z #siatkowka nie ma takich rzeczy. Przecież coś jak fifa, tylko że siatkówkowa, to by było złoto.
#rozkminy #sport
  • 5
@viciu03 popularność robi robotę.
Ale takiej gry siatkarskiej jak dig and spike to pod względem grywalności nie zrobili innej lepszej. Nawet kiedyś za starych czasów grałem w lidze online w to. Jeszcze była fajna stara plażówka - power spike pro beach volleyball:D
@viciu03: jedyna gra siatkarska, ktora dawala fajna rywalizacje z innym graczem to pikaczu.

Tez myslalem nad tematem kiedys i zwyczajnie ciezko jest zrobic dobra gre o siatkowce, jak wyobrazacie sobie sterowanie poszczegolnymi zawodnikami/pozycjami, jak gracz mialby w ulamku sekundy wplynac na np. dokladnosc rozegrania, albo rodzaj ataku - prosta/skos/po bloku/nabicie na blok/kiwka/plas?