Wpis z mikrobloga

dlatego te przepisy o zatrzymywaniu sie bo ktos ktos blisko jest moze chce przejsc u nas nie maja sensu...


@siodemkaxx: A już nie #!$%@?. Za to że odsetek ludzi jest idiotami będziesz karał wszystkich pozostałych? Dlatego sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach nie ma u nas sensu bo widziałem nie raz jak ktoś na czerwonym przejechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aciapek: Przepis powinien wyjść w innej formie, np powinny być mandaty za "pogaduszki" przy pasach. Być może kiedyś zdobędziesz prawo jazdy i wtedy zaczniesz zauważać, że w miarę jeżdżenia będziesz nabywał pewnych odruchów i przyzwyczajeń. Jeżeli będziesz widział ludzi przy pasach którzy nie przechodzą przez nie, to przestaniesz zwalniać, bo przyzwyczaisz się do ich widoku w tym miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robert5502: miałem parę razy taką sytuację. Zatrzymuje się i trąbie. Zazwyczaj dostaje nienawistne spojrzenie i Panie oddalają się od pasów.
@Volmz: dziękuję z traktowanie z góry mistrzu. Prawko posiadam i nie #!$%@? głupot mimo, że czasem trafie na sytuacje z obrazka i się zirytuje to posiadam rozum i rozumiem że w 99/100 sytuacji ten przepis jest zasadny i potrzebny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aciapek: nie traktuje cię z góry, napisałeś komentarz i po nim stwierdziłem, że nie wiesz o czym mówisz. Przepis jest zły i już spowodował większą ilość zdarzeń na pasach. Polemizował bym z tym posiadaniem rozumu, skoro nie dociera do Ciebie, że zakazem czy nakazem nie jesteś w stanie zmienić zachowań ludzkich ot tak. Przepis ten mógłbym funkcjonować, gdyby najpierw zmienić mentalność ludzi. Tak wiem, że za granicą to działa, ale żyjemy
@Volmz: A jak się zmienia mentalność ludzi nie dając im możliwości doświadczenia czegoś? Rozejrzyj się ile lat zajęła zmiana mentalności we wszystkich aspektach życia w miare bogacenia się ludzi. Żyjesz mitem zachodu myśląc że u nich to wszystko zawsze tak wyglądało i ludzi zawsze tacy byli. Różnica jest taka że my na 30 lat wpadliśmy pod but dziczy ze wchodu i tego pokolenia myślowego nam brakuje