Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
Google to jednak stan umysłu XD Najpierw przez kilka lat próbowali zmusić mnie do podania imienia i nazwiska na koncie Youtube, potem dopiero wpadli na genialny pomysł, że wystarczy połączyć konto Gmail z Youtube. W rezultacie mam dwa konta youtube w ramach jednego konta Google (bo wcześniej stworzyli mi bez pytania na gmailu) XD Teraz zatoczyli pełne koło, bo dostałem chyba już czwartego maila (poniżej dwóch tygodni) zachęcającego do zrobienia nicka do konta xd
#google #youtube
Pobierz Endrius - Google to jednak stan umysłu XD Najpierw przez kilka lat próbowali zmusić m...
źródło: comment_1667444533654lNwd4gx8bDGKju0VtYF.jpg
  • 27
@Endrius: zdajesz sobie sprawę że nicki to co innego? dodaje się je do posiadanego już konta i są unikalne na CAŁĄ PLATFORME, więc twórcy mogą sobie wybrać unikalny nie powtarzalny nick pozwalający na lepszą rozpoznawalność, teraz może być wiele kanałów z ta samą nazwą, ale nick jest UNIKALNY, dobrze jest jakiś wybrać bo w przyszłości normalne mogą być już zajęte
@Tatankajotanka: Ale tworzyłeś ten mail na gmailu, najczęściej przy tworzeniu jakiegokolwiek maila proszą o imię i nazwisko. Możesz poszukać nawet w ustawieniach konta google zakładki "dane osobowe", gdzie masz podaną date urodzenia, imię i nazwisko.