Wpis z mikrobloga

@seeksoul: Jak wyglądają cenowo teraz bilety ? Kupowałeś przez internet czy na miejscu ? Skąd zaczynałeś ? :P Zbieram się tam od jakiegoś czasu ale zawsze coś wypada w ostatniej chwili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@easysnowman: @Ayano: @ja_zielonka_ja_niepanimaju: bilety kupowałem w niedzielę przez internet i były dostępne akurat terminy na środę. Koszt dla jednej osoby to 67 euro (wejściówka + wyrobienie plastikowej karty GoPass, trzeba ją odebrać w kasie).

sama wycieczka jest dość prosta, pod kolejką jest obszerny parking gdzie za pół dnia dzisiejszego pobytu zapłaciłem 6€. potem startujesz z Tatrzańskiej Łomnicy do stacji przesiadkowej wyciągiem takim co się siedzi normalnie na powietrzu (nie
seeksoul - @easysnowman: @Ayano: @jazielonkaja_niepanimaju: bilety kupowałem w niedzi...

źródło: comment_1667429318ADwx3XX9mJhAdf3cxaZc3J.jpg

Pobierz
bilety kupowałem w niedzielę przez internet i były dostępne akurat terminy na środę. Koszt dla jednej osoby to 67 euro


@seeksoul: Wjazd na Aiguille du Midi w Chamonix 69 euro. Powaliło tych Słowaków.
@izumo22: trzeba mieć przewodnika albo należeć do organizacji/koła wspinaczkowego, bo nie prowadzi tam obecnie żaden szlak turystyczny i można dostać mandat bodajże do 330 euro za taką wycieczkę, zwłaszcza po 1 listopada, gdy generalnie szlaki powyżej schronisk są zamknięte, choć jak ktoś chce na nielegalu lub ma odpowiednie papiery, to wycieczka jakoś szczególnie ciężka nie jest, można tam wejść bez bez lin, najłatwiej z łomnickiej przełęczy, nawet znajduje się tam asekuracja
Pamiętam jak doszliśmy na szczyt chyba około 14 i ludzi którzy wjeżdżali kolejka witali nas jak kosmitów, jak się tu znaleźliście?? Naprawdę weszliście tutaj z dolu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)