Wpis z mikrobloga

XD niby Russia a jednak trochę polsak

Jeśli chodzi o starych to bardzo podobni, starzy używali przekleństw jako przecinki, ciągłe awantury i #!$%@? oczywiści najbardziej dostawał najniższy w hierarchii tego stada czyli ja.
Aż mnie naszło na wspominki i przemyślenia, jestem ciekaw czy ktoś taż ma podobne przeżycia

Staży sami obgadywali, kradli, chlali, mataczyli na potęgę ale oczywiście oni to zawsze mówili, że ONI to są najlepsi, prawie że święci a inni to są nieroby, złodzieje i menele
Stara zawsze gadała, że nie mogę ufać nikomu bo wszyscy dookoła to tylko chcą mnie #!$%@?ć a moi znajomi to już zło wcielone ( a miałem dwóch normalnych znajomych, a jak ktoś nie jest z patologii to nie wie jak trudno utrzymywać z kimś normalnym kontakt, i wcale się nie dziwię, no bo wyglądałem jak wyglądałem a elokwencją dzięki wychowaniu też nie grzeszyłem), oczywiście jej znajome które rzeczywiście chciały ja #!$%@?ć to nic nie można na nie powiedzieć, mimo, że przecież wszyscy dookoła chcą każdego oszukać

No i z jednej strony w domu nie za wesoło bo częściej jełop i debil niż własne imię, darcie mordy i #!$%@? a z drugiej od małego szczucie na zły świat który nas cały czas krzywdzi bo my dobrzy a wszyscy dookoła oszuści

Wiem, że wykopki to nadludzie i oni to w wieku 7 lat już wyprowadzili się z patologicznego domu a w wieku 18 lat już zarabiali 50k miesięcznie dzięki ciężkiej pracy i wrodzonej wiedzy ale dla nas podludzi i śmiertelników którzy nie zostali pobłogosławieni potężną siłą woli to naprawdę nie takie hop siup, zwłaszcza jak od dziecka jesteś indoktrynowany na przegrywa
Czujesz się jak jakiś, gorszy gatunek, czujesz się zepsuty wadliwy od urodzenia.

#blackpill #depresja #logikaniebieskichpaskow #polska #rodzice #takaprawda
harold97 - XD niby Russia a jednak trochę polsak 

Jeśli chodzi o starych to bardzo...
  • 1