Wpis z mikrobloga

@natalle: ale zanim to nastąpi, jeszcze się pewnie trochę poponiża. Przykro mi się to ogląda. Trochę jak te horrory, w których laska sama schodzi do piwnicy, bo usłyszała w niej dziwne dźwięki, choć powinna wiedzieć z innych horrorów, że nie schodzi się do piwnicy, z której słychać dziwne dźwięki, a już zwłaszcza nie schodzi się samotnie...
  • Odpowiedz
@Czczanoga: oczywiście, że powinna mu strzelić focha! Albo chociaż powiedzieć mu dosadnie co o tym myśli. Nie wyobrażam sobie że gość się obsciskuje z "była" wieczorem a ja sobie go trzymam za rączkę rano w łóżku. Ona musi być strasznie zaślepiona. Mam podobne odczucia co @Null84. Lubię Monikę i ciężko mi się to oglądało.
  • Odpowiedz
@Czczanoga: uważam, że między płaszczeniem się a awanturą jest jeszcze całe spektrum możliwości - np. stanowcza rozmowa o tym, czego sobie życzy, a czego nie. Albo zmiana pary.

W moim odczuciu to nie była zimna krew, to bardziej wychylało się w stronę błagania o uwagę. I jest mi po babsku przykro, kiedy widzę, że fajna laska, którą doceniałam za wiele akcji, myśli, że musi tak robić, a na dodatek jej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Null84: Widzę to trochę inaczej ale to normalne, każdy ma inne doświadczenia i inaczej by postąpił, lub myśli, że inaczej by postąpił. Ten jeden wieczór to nie był czas na emocjonalne ruchy szukania nowej pary. Adam to proponował ale nie dziwię się, że ona na to nie poszła. Nie mam nic do zachowania Moniki, każdy inaczej reaguje, wg mnie to zachowanie Mikołaja zasługuje na negatywną ocenę.
  • Odpowiedz
@Czczanoga: wiadomo, dzięki temu, że mamy różne zdania, ciekawie się tu gada.
A co do Mikołaja - myślę, że poświęcamy Monice więcej czasu, bo jest tego warta nawet wtedy, kiedy robi coś głupiego.
Miki... cóż, raczej wiadomo, co to za typ, więc mało kto chce ciągnąć temat, nie dlatego, że ocenia go pozytywnie, tylko dlatego, że na tego bucka nie warto marnować klawiatury.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Null84: to jest okropny chłopak, a co do Moniki to ja jeszcze poczekam z oceną ostatnich jej zachowań, myślę, że była też zaskoczona i czuła się niepewnie mam nadzieję, że się z tym prześpi i wymyśli coś ciekawego.
  • Odpowiedz
@Czczanoga: też tak uważam,ja myśle że Monika już dojrzała do tego jaki jest Miki a wejście Hugoliny ją tylko utwierdziło w tym co myśli,
ale na chwilę obecną co ma zrobić? no ma w sumie jedno wyjście - albo dwa
1) unieść się dumą i brać bilet do Polski
2)sparować się z również cwanym Alimenciarzem który ma parcie na szkło,
tyle że Monia wie że ufać jemu to ryzyko
i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdyby zrobiła awanturę Mikiemu to by dopiero było używanie na niej, jaka głupia, zarozumiała on jej przecież nic nie obiecywał itd
  • Odpowiedz