Wpis z mikrobloga

Nitro przez całą swoją twórczość internetową zachowywał się w zły sposób. Zgadzam się z tym. W rzeczywistości jest pewnie innym człowiekiem, stworzył sobie jakąś postać, bo dzieci to lubią i klikają. Ostatnio widziałem jakiegoś szota, w którym zbliżyli na osobę w mcdonaldzie i zaczęli ją wyzywać. Tak samo w tych swoich tiktokach wyzywa ludzi. Nie anonimowe osoby w grach, tylko prawdziwych ludzi, których sylwetki pokazuje. Moim zdaniem nie powinno tego być w internecie.

Ten argument jest podnoszony przez wszystkich ludzi będących za jackiem. Zgadzam się z tym, że zachowuje się #!$%@?. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy przyklaskiwać obrażaniu jego dziecka, które w żadnym stopniu nie jest odpowiedzialne za to, co robi jego ojciec. I zachowanie jacka jest tak samo naganne, jak zachowanie sergiusza. Nie żyjemy w średniowieczu, żeby wyznawać zasadę oko za oko, ząb za ząb.

#famemma
  • 7
@BombaskiSzczurBojowy:
@zdziczaly:

To wytłumaczę jak ja to widzę. Dzieciak poszedł do podstawówki. Nie wiem, czy nie pamiętacie, czy pamiętać nie chcecie, ale dzieci w tym wieku są bezwzględne. Będą mówić wszystko, żeby kogoś zabolało. Murański zainsynuował, że sergiusz jest impotentem i nie potrafił zapłodnić swojej kobiety, więc tę kobietę zapłodnił mu jego kolega. Z tych słów jednoznacznie można wyczytać, że jego kobieta jest #!$%@?ą, która przespała się z jego przyjacielem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zonley: oczywoście, że masz rację pisząc to że dzieciakowi będą dokuczać w szkole( i to nie jest fajne). Jednak na taką sytuację zapracował "ojciec" Chłopca.
Jak obrażał i obraża ludzi w internecie to ok.
A jak jego obrażają to "ojejku jejku"

Ja to wieżę tak. Wykopki obrażają sergiusza, a on jest taką #!$%@?ą że robi zasłonę dymną w postaci " syna mi obrażają ".

Powtarzam.
Zgadzam się z tobą w tym
@BombaskiSzczurBojowy: Ja też się zgadzam z Twoim komentarzem, że sergiusz zachowuje się od zawsze #!$%@? i to nie jest anonimowe wyzywanie ludzi w internecie, tylko np. upublicznianie ich wizerunku w filmikach i śmianie się z nich. Potem doświadczają w życiu (jeśli są w wieku szkolnym) szydery ze strony rówieśników. To jest tak samo #!$%@? jak zachowanie jacka, może nawet gorsze, bo na szeroką skalę. Wydaje mi się, że jacek wyzwał tak