Wpis z mikrobloga

@DobryMaron: #!$%@?ąc od tego co nitro #!$%@?ł w przeszłości to ten cały "zakaz mówienia o zyniaku" wynika po prostu z tego, że 90% zarzutów do nitro to było atakowanie jego syna w gość płytki sposób. Mam wrażenie, że fame nie chce Jacy dawać do tego platformy po prostu. Czy to dobrze? Moim zdaniem tak. Szkoda tego dzieciaka (Nikodema?) po prostu.

jak dla mnie to jego syn nie był atakowany,


@DobryMaron: XD? To teraz wyobraźmy sobie sytuację za kilka lat jak to dziecko będzie już wielku 10+ lat i rówieśnicy będą go tyrać (a nie oszukujmy się - będą), że matka jego się puszcza, że jest efektem wpadki itd itd. No rzeczywiście. Głównym targetem tego będzie nitro.
@DobryMaron: jak pisałem wyżej ja absolutnie nie wybielam zyniaka czy coś. Nie mam nic przeciwko rozliczaniu nitro (nawet na drodze sądowej) za to jak obrażał te dzieci na kamerkach, za to jak #!$%@?ł coś, że jest ruskiem, że Polskę kacapy powinni najechać czy co on tam #!$%@?ł. Po prostu uważam, że ten konkretny wątek zaszedł za daleko...
@EndTheMatrix: ale to po co nitro pokazywał dziecko w internecie? Przecież wiadome, że to ma swoje konsekwencje. Inaczej jak bedzie miał 10+ lat to byłby #!$%@?, że jego stary #!$%@? trzode w internecie i dzieciaki maja beke jakiego ma ojca, który zakładał se kondoma na głowe lub ruchał każdemu matki. Jak dla mnie jest to czysta karma
dzieciaki maja beke jakiego ma ojca, który zakładał se kondoma na głowe lub ruchał każdemu matki.


@DobryMaron: Tutaj się z Tobą zgodzę, ale uważam, że "twój stary idiota" jest delikatniej mówiąc mniej obraźliwe i szybciej ujdzie wśród rówieśników (ba, zaryzykuję stwierdzenie, że większość dzisiejszych dzieciaków by go propsowała, że "hehe ojciec sławny, jutuber") niż beka którą będą kręcić, że "hehe twoja stara #!$%@? się puściła".
@DobryMaron: może akurat będzie tak, że będzie jednym z tych lubianych m.in. przez fakt, że starzy są "sławni", nie wiem.W sumie to nie ma co gdybać :D Po dzisiejszej konfie jestem tylko ciakawy czy faktycznie jakieś szambo wybije jeśli chodzi o zyniaka czy Jaca znowu puste obietnice rzucał.