Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lepiej żeby dziewczyna poszła na jakieś studia medyczne czy na architekturę wnętrz/krajobrazu? Nie wie, co wybrać i czy opłaca się iść w architekturę wnętrz/krajobrazu i czy jest na to zapotrzebowanie

#studia #studbaza #kariera #praca

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635fe04467d66ef8237331cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@Wygryw_z_wyboru: @Miszka_Fisznan: moja różowa jest po architekturze, robiła też przez jakiś czas w architekturze wnętrz, więc jestem na bieżąco. Ogólnie rzecz biorąc to januszerka i podejście do pracownika rodem z lat 90. O praktykach typu zlecenie na 1/8 etatu i reszta pod stołem już nawet mi się nie chce gadać. Pracodawcy na tyle bezczelni, że śmieją ci się w twarz jak chcesz 500 zł podwyżki, kilka ofert roboty na krzyż
@Miszka_Fisznan: jako architekt prowadzący z uprawnieniami, całą odpowiedzialnością za projekt to w biurze jakimś większym to może z 10k z hakiem brutto dostaniesz xD. Jest jeszcze opcja własnej pracowni ale biorąc pod uwagę jaka #!$%@? jest teraz ze zleceniami to papieżmachana_drogę.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania predyspozycje. Ma ona artystyczną duszę i jest kreatywna czy może czuje powołanie do pracy z innymi ludźmi za których będzie w stanie ponosić odpowiedzialność?

Zapotrzebowaniem bym najmniej się martwił, bo to problem głównie takich co poszli, a nie wiedzą po co.
@AnonimoweMirkoWyznania: niech idzie tam, co ja fascynuja, ciekawi. Nie ma nic gorszego niz meczenie sie przez 6 lat na studiach ktorymi bedzie rzygac, bo poszla na cos dla kasy.
Jak nie czuje powolania, to niech nawet nie mysli o medycynie, bo to ciezka harówa. Skoro ma artystyczna dusze i predyspozycje ku temu to niech idzie na architekture.
Ja mam kuzynke po architekturze - obecnie pracuje w designie wnętrz, na zarobki nie