Wpis z mikrobloga

102 510 - 450 = 102 060
Data donacji - 31.10.2022
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK #perlapulnocy aka Bydgoszcz
Grupa krwi - A Rh+
wuchta wiary sie kręciła, ale bez suwenirów oprócz tradycyjnej czekolady. Btw Czy @MobileVikingsPL rozdaje jeszcze gigabajty dla dawców, bo przydałby by się dość mocno( ͡° ͜ʖ ͡°)

#barylkakrwi #krwiodawstwo
Pobierz sindram - 102 510 - 450 = 102 060
Data donacji - 31.10.2022
Rodzaj donacji - krew p...
źródło: comment_1667233463m5D2Es8i7yixT91fZ30L2x.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sindram: hej. Obecnie MV nie rozdaje GB. Dołączyli oni do naszych akcji wyjazdowych gdzie można było zdobyć ich gadżety, a także są one przeznaczone dla pozostałych czterdziestu szczęśliwców w czterech edycjach w których będziemy mieli losowania. Także GB to piesn przeszłości. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sindram: czasem jest tak, a czasem inaczej. Idea krwiodawstwa jest dla pomagania a my chcemy docenić Was dając możliwość zgarnięcia dodatkowej gratyfikacji. Na tyle był przygotowany MV na ile pomógł z pakietami, a potem zatwierdziliśmy inny system wsparcia ze względu na wiele zmiennych pojawiających się po drodze.
Akcje wyjazdowe były w największych miastach kraju, a ich przygotowanie (choć wypadły nie tak jak tego oczekiwałem) zajęło grube miesiące i setki telefonów oraz
@Pociongowy: szczerze ja tam nie widzę żadnej różnicy między dniem dzisiejszym, a sytuacja sprzed 3 lat. Ot nadal się w wąskim kóleczku wzajemnej adoracji chwilmy oddawaniem krwii, losujemy 3-5 osób które wgrywają raz na 3 miesiące, no i jest raz na jakiś czas głównej post na wykopie że bryłka krwii przyjedzie gdzieś jedzie na akcje wyjazdowa, których kiedyś nie było i tyle.
Faktycznie więcej ludzi na wykopie chociaż tą krew oddaje?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sindram: powiększenie grona biorących udzial w zabawie o ponad 400 osób to brak różnicy?
Kiedyś nie było żadnych nagród - to kolejna różnica.
Promocja baryłki nigdy nie była tak mocna, a jej działania ogólnopolskie.
Baryłka Krwi to była akcja tylko w internecie, teraz jest namacalna.
Różnic jest mnóstwo tylko trzeba chcieć je dostrzec, a ogrom mojej pracy, jak i pracy pozostałych, przy tym projekcie nie zasługuje na taką ignorancję z powodu