Wpis z mikrobloga

Znana rosyjska propagandzistka Margarita Simonjan tym razem skrytykowała amerykański serial "Friends", ponieważ już w pierwszym odcinku głównego bohatera porzuca żona, która okazuje się lesbijką. A to jak wiadomo jest niedopuszczalne, Rosja więc według niej prowadzi teraz wojnę kulturową, aby "nasze dzieci nie były takie jak ich".

Pytanie nasuwa się samo - skoro Zachód jest taki obrzydliwy, to dlaczego elity Kremla wykupują tam swoje posiadłości oraz wysyłają dzieci na studia? Hmm...

#ukraina
waro - Znana rosyjska propagandzistka Margarita Simonjan tym razem skrytykowała amery...
  • 16
aha, a te laski od "nas niedogoniat" to przypadkiem nie były z rosji i nie były przypadkiem parą?


@Prezydent_Polski: Ta czarna odkupuje teraz winy w Jednej Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to jak wiadomo jest niedopuszczalne, Rosja więc według niej prowadzi teraz wojnę kulturową, aby "nasze dzieci nie były takie jak ich".


@waro: Kocham ruską logikę, gdzie napaść na inny kraj, gwałty czy nawet najgorsze
@waro: aha, a te laski od "nas niedogoniat" to przypadkiem nie były z rosji i nie były przypadkiem parą?


@Prezydent_Polski: Nie, nie były. Ale dobrze dzwoni.

20 lat temu była taka faza na wybijanie się na kontrowersji. U nas się paliło Biblię na scenie, a tam dwie laski udawały, że są lesbami. Obie afery były całkiem podobne.

Ani Nergal nie ma jakiegoś negatywnego stosunku do Biblii, ani te dwie laski
@kubson93: Nie śledziłem ich, ale wcale mnie to jakoś nie dziwi. Ogarnij sobie ruską scenę polityczną. Tam to jest kabaret.

W rządzie siedzi, #!$%@?, były bokser, a w opozycji jest ruska podróbka Paris Hilton xD

No jest sążnie. Będzie z czego wybierać po wojnie. Jak nie mafia, to amatorka zebrana z showbiznesu.
@vrNFWrUew3D4Rgz: Aha, całkiem możliwe, że tak było. Trzask pękających dup polaków o biblię rozumiałem, ale o te lesby nie. A to się okazuje, że to było to samo zagranie co z darciem biblii, ale skierowane na rosyjski rynek xD
I to co miało być kontrowersją dla r0sjan, okazało się powodem, dla którego pokochała je Europa zachodnia i dało im pieniądze o jakich w rosji by nie śniły i sławę jakiej nie
@Prezydent_Polski: Tak szczerze to nie słuchałem ich za bardzo nigdy, ale jeśli dobrze pamiętam, to one chyba nawet nigdy nie powiedziały, że są ze sobą w związku. Z tego co pamiętam, to afera była raczej o teledysk, aniżeli o jakiś realny manifest xD

Nie wiem, musiałbyś sięgnąć do jakichś gazet sprzed dwudziestu lat. Tylko że już wtedy gazety były pisane przez debili, więc pewnie nie dowiesz się niczego konkretnego, oprócz tego,