Wpis z mikrobloga

@Himre dostatecznie mądry argument widzę xD
To idź i zrób parę zdjęć dupy i znajdź odpowiednich klientów na to teraz.
No jasne, według twojego toku rozumowania praca żeby została nazwana w ogóle pracą, musi być katorżnicza xD niczym XVIII wieczna, w kopalni może jeszcze?
Skąd ty to w ogóle wytrzasnęłaś, że jestem za tym, żeby "promować" takie postawy? Mówię tylko, że to nie jest proste takie jak ci się wydaje, uroiłaś to
@Filippa
to akurat nie był argument, tylko obśmianie twoich absurdalnych wypowiedzi, ale widzę że nie zauważyłabyś ironii nawet gdyby przeszła obok ciebie i kopnęła cię w dupę, więc może się z tym już wstrzymam
wcześniej mówiłaś, że połowa z nas nigdy nie dorobi się takich pieniędzy w życiu i że to łatwy zarobek, a teraz, że jest trudno się z tego utrzymać
może najpierw ustal ze sobą jedną wersję wydarzeń, bo nie
@Himre Prawdziwy z ciebie znawca żartów, sarkazmu i ironii xD
Widzisz, ja też mogę powiedzieć, że to twoje wypowiedzi są absurdalne, czy to coś zmienia?
I po co ta pasywna agresja w moim kierunku? Przecież to pokaz kolejnego braku argumentacji.
Przecież od samego początku mówię, że połowa z nas nigdy nie dorobi się takich pieniędzy więc to po prostu rzadkość, a większość która zaczyna, zarabia całe gówno albo nic, bo tak jak
@Filippa: o, widze ze mnie cos ominelo! Przyjelas cios za mnie. Ale prawda, jakbym nie miala zasiegow to moglabym sobie co najwyzej do zabki isc, a zdobywanie follow jednak zajmuje czas, energie, i troche zdrowia psychicznego

@Himre: nie zesraj sie xD dzieki takiej pracy moge osiagnac wiecej niz taki normix #!$%@? po 12 h, bo te kwoty pozwalaja nie dosc ze na dobre zycie, to i inwestycje. A Ty, co,