Wpis z mikrobloga

Szczerze, ja tez tak zarabiam, ale znacznie mniej. Zeby robic powyzej tych ok. 7-10 k zlotych, nie trzeba sie starac. Zeby robic taki hajs jak pani powyzej - to jest siedzenie na portalach po spokojnie 5 h dziennie, plus zdjecia, plus przygotowania, telefony o kazdej porze, oblesne teksty, wystawianie...praca jak praca, jest popyt jest podaz
@Filippa
o, widzę niezłe wyparcie
wolę pracować po 12 godzin na dobę i móc spojrzeć na siebie samą w lustrze bez uczucia obrzydzenia, niż pokazywać cycki starym dziadom
ciekawe co powiesz typiarom, które "pracują" w ten sposób, jak za kilkanaście lat trafią pod most, bo już nikt nie będzie chciał ich oglądać, a do niczego innego nie będą się nadawać. niezłe wzorce musisz mieć, naprawdę godna podziwu postawa życiowa. na pewno kobiety,
@Himre no widzisz, ty wolisz, ona woli inaczej, każdy ma własny kręgosłup moralny więc nie masz prawa oceniać co mogłoby być lepsze dla kogoś innego.
A ty ile osiągnęłaś w swoim życiu? Jakim prawem mnie w ogóle oceniasz i wiesz co wyznaję nie znając mnie?
Połowa z nas nigdy nie dorobi się takich pieniędzy w życiu, to łatwy zarobek, im to odpowiada. I tyle.
@Filippa
niby czemu nie mam prawa oceniać postaw innych osób? oczywiście, że je mam, właśnie to zrobiłam. tak, każdy ma swój własny kręgosłup moralny, tyle że według kręgosłupa moralnego niektórych ludzi znęcanie się nad małymi kotkami jest w porządku, więc jest to raczej średni wyznacznik tego, co jest właściwe. nie wiem z czym dokładnie masz problem, czy ja ci zakazuję tego, że możesz wstawić ogłoszenie, a ktoś może cię kupić za kilka
Wystarczy mieć cipę i możesz zarabiać 5k $ miesięcznie za zdjęcia swoich syrów xD


@swiety_spokoj: > A myślisz, że to tak łatwo zrobić zdjęcie swojej stopy i wstawić na internet? #pieklokobie

@Slavcel: idąc tą logiką to wystarczy mieć konto na insta i można miliony na reklamach zarabiać, bo przecież kilka osób tak ma... xD Mnie też śmieszy, że ludzie płacą komuś taką kasę za takie rzeczy, ale akurat narracja, że
@Himre Ty nie stwierdzasz faktów.
Opinie to nie fakty.
Dlaczego to jest szkodliwy czyn? I znowu wracamy na ten sam tor gdzie jesteś święcie przekonana, że masz rację, stwierdzasz same fakty więc gardzisz osobami które zarabiają inaczej. Dla osób które w taki sposób zarabiają nie jest to szkodliwe, przynajmniej nie czują, żeby tak w ogóle było.
Od kiedy można stwierdzić, że coś zaczyna być pracą? Od wtedy kiedy pracujesz w korpo, inni