Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Kolejny dzień, kolejna wyprawa do stolicy. Jeden miesiąc ustępuje następnemu, a tam kolejne setki kilometrów czekają. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Uwaga!!! Częstochowa Stradom coraz bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzimy się dziś:
71104/5 WARTA
Poznań Główny 05:00 - 08:42 Warszawa Wschodnia

18102/3 PODLASIAK
Warszawa Wschodnia 11:39 - 15:40 Poznań Główny

#pkp #intercity #pkpintercity #maszynista #pociag #poznan #warszawa #podroze #praca #pracbaza #100twarzykolejarzy #atencyjnymaszynista #kolej
Pociongowy - Kolejny dzień, kolejna wyprawa do stolicy. Jeden miesiąc ustępuje następ...

źródło: comment_1667190231N5pMz1nVtq4U3k5sDlk37q.jpg

Pobierz
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Adonix: taki to ma dobrze.. ale w listopadzie też mam kilka służb że jadę tylko jeden pociąg i w jedną stronę pasażerem.... Ale szlak sam się nie zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kubusxd: w tym czasie zjeżdżamy składem na Olszynkę Grochowską zostawiając tam wagony na grupie przybycia, a lokomotywa zgodnie z zaleceniami dyspozytora jest kierowana do lokomotywowni lub do rezerwy i potem na następne pociągi. Potem
@Pociongowy: Zawsze zastanawiam się czy praca na kolei jest ciekawa i czy nie jest żmudna. Ostatnio znajomy opowiadał, że jego kumpel był chwile jakimś automatykiem i dostał na prawdę dobrą kasę nie mając doświadczenia na kolei. Tylko dyzury po 12h mu nie pasowały, ale z drugiej strony jak jest robota to szybko czas zlatuje.
To w zasadzie już druga dobra opinia którą słyszałem o kolei, ale jak czytałem na necie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawell_17: zależy kto czego szuka w pracy i cego od niej oczekuje. Ja cenie sobie elastyczność, pracę w różnych godzinach, różne kierunki (które jednak się potwarzają w miesiącu), w które jeżdżę. Pieniądze zawsze mogły by być większe, ale to już kwestie wewnętrzne, które są rozwiązywane w jakiś tam sposób. ¯\_(ツ)_/¯
Mi 12h zmiany bardzo pasują plus mogę dostosować grafik do swoich potrzeb więc praca idealna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hirko: klasyka... Niestety ale albo będziemy na styk albo chwilę po jak wynika z mojego doświadczenia na tym pociągu.wyjezdzajac z Franowa mamy w tym samym czasie praktycznie pociąg z kierunku katowickiego i potem w stacji brak miejsca dla nas. ¯\_(ツ)_/¯