Wpis z mikrobloga

https://www.yafud.pl/25259/

Starsza pani stojąca w kolejce do kasy przede mną upuściła nieświadomie kartę płatniczą. Podniosłem ją i wręczyłem jej. Zamiast podziękowania usłyszałem dzikie wrzaski i oskarżenia o to, że próbowałem ją okraść. Dopiero po przyjeździe policji udało się wszystko wytłumaczyć. Nie zapomnę tych wszystkich zdegustowanych min ludzi, którzy wzięli mnie za złodzieja. Od starszej pani nie usłyszałem nawet zwykłego "przepraszam". YAFUD

#yafud #starszapani #kartaplatnicza #karta #policja #kradziez
  • 9
@strikingsurface: To nie ja - to tylko historyjka z yafud...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą dawno temu - jeszcze na studiach jak paliłem papierosy poszedłem z kolegą kupić fajki do kiosku Ruchu. Miałem banknot 50-złotowy. Kobieta dała mi fajki, wydała resztę i nie zabrała banknotu 50zł. Zauważyłem to tuż po odejściu, ledwie się obróciłem tylko. Od razu wróciłem do okienka i chciałem jej oddać to 50zł ale
@luxkms78: moją ulubioną była chyba ta z wujkiem i call of duty który pod koniec gry zapytał czy da się zamienić pistolet na jakąś lepszą broń xD ale nigdzie tego nie mogę znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@luxkms78: Ze mną wczoraj się kłocił ( sam zaczał rozmowę) w pracy jakiś stary dziad że po #!$%@? jest kod pin skoro płaci zbliżeniowo, jak powiedzialem zeby go nikt nie okradl to sie mało nie zesrał i że to nie prawda. Starych ludzi #!$%@?ć prądem.