Wpis z mikrobloga

@pluktrux: Pierwszy sezon From był okej, ale mam wrażenie, że w finałowym odcinku za bardzo odlecieli z zadawaniem nowych pytań i omijaniem rozwiązywania aktualnych wątków (nawet jak na standardy gatunku mystery ;).
@MrBeast zawsze mnie ciekawi, dlaczego zakończenie lost ma taką złą sławę, co konkretnie jest w nim "słabe"?

Dla mnie może jakieś wybitne nie było i cały ostatni sezon był taki se, ale zakończenie nigdy nie wydawało mi się jakoś wyróżniać.
@vateras131: Nie mam pojęcia, serial wyszedł właśnie jakos z pół roku temu z tego co pamiętam, ale często seriale wchodzą w opóźnieniem na różne platformy więc bardzo możliwe.
@Medonix: po prostu jest bardzo mało rzeczy wyjaśnionych. Sam ostatni odcinek ok ale chodzi mi o wyjaśnienie wielu rzeczy.
Kto zbudował Posąg i czym on był
Zrzuty jedzenia
Czemu wyspa leczy raka, pozwala chodzić a nie pozwalała rodzic dzieci
W ogóle cała Dharma została zapomniana i olano wszystkie pytania co ona tam robiła, skąd się wzięła, kto to wszystko finansował.
Jest jeszcze wiele innych pytań ale teraz na szybko mi tak
@MrBeast no ja poprostu nigdy nie oczekiwałem odpowiedzi na nie, w sensie no w wielu filmach serialach książkach nie masz wszystkiego idealnie wyjaśnione. Choćby Incepcja która ma otarte zakończenie, Harry Potter którym do dziś ludzie wymyślają teorie jak działały dokładnie zaklęcie itp itd.

Pewnie do każdego dzieła bym znalazł jakieś pytanie które mnie nurtuje ale czy każde wymaga odpowiedzi od a do z?

Ale wracając do lost, wiele odpowiedzi leży między wierszami