Wpis z mikrobloga

@Pitu33: Tak na 100000% xd

Nikt w NATO nie będzie brał przymusowo do wojska bo po co. Możesz wytłumaczyć jakby się przydał w wojsku np. 30 latek, który nigdy karabinu w ręku nie trzymał? Sprzęt jest taki, ze potrzebne jest kilkumiesięczne szkolenie.
@Aquamen: > @dedler123: tak szkalowanie aha wysil się bardziej i pokaż mi ten przegryw piwniczaku

Ostatni raz w piwnicy byłem jak wykładałem trutkę na szczury, niestety jeden mi #!$%@?ł i siedzi teraz tutaj na tagu z dynią na avatarze.

To że społeczeństwo nie daje się zastraszyć i wali tekstami "my już ubrani" daje więcej pożytecznego niż to co wypisują takie cioty jak ty. Cała rosyjska strategia opiera się na zastraszaniu
@dedler123: jak ktoś zaczyna wyliczać po pierwsze po drugie to z reguły już wiem, że ma #!$%@? a nie rację i tak jest tym razem To ty mnie wyzwaleś pierwszy od przegrywa i dobrze o tym wiesz tylko brniesz już bo poszło Merytoryki używam jeśli druga strona coś sobą reprezentuje możesz sobie przejrzeć mój profil Ty nie zasłużyłeś nawet na ten wpis bo to za dużo uwagi dla trolla jednak masz
@Aquamen: to że napiszesz "ma #!$%@? a nie racje i tak jest tym razem" nic nie zamyka, to żaden argument. Ja wiem że najprościej jest tak napisać i jeszcze dodać że ktoś nie zasługuje na odpowiedź. Rasowy polityk z ciebie, ale na mnie to nie działa.

Co do mema z tego postu, to ma on tyle wspólnego z rzeczywistością co nic. Ci młodzy Niemcy cieszą się że będą brali udział w
@dedler123: co do drugiej części to nie ma się co śmiać z ruskich Saszek mobików bo mają wybór między więzieniem a frontem większość z biednych rodzin więc w #!$%@? śmieszne hehe zginie jakiś typ którego nawet nie znasz hehe Samemu mi sprawia radość gdy widziałem śmierć Rusków którzy sami poszli na wojnę z własnej woli na kontrakt to było zabawne nie powiem Ludzie z tagu Ukraina są jak ślepe konie nie