Wpis z mikrobloga

Hej, na wstępie chciałbym zaznaczyć że jestem zielony w temacie, proszę o wyrozumiałość xd
Mój aktualny komputer ma : nvidia geforce GTX 1060 3GB (Jeden wiatrak) / Intel core i5-4570 3.2ghz / 8gb ram
I pomyślałem że oddam kompa różowej, na jej złomku Simsy 4 lagują xd
Chciałbym kupić laptopa, głównie przeznaczenie to internet i gierki, jestem raczej prostym graczem, więc jakość grafiki to ostatni parametr na jaki zwracam uwagę, wolę żeby gra chodziła płynnie niż wyglądała. Wiadomo jakiś wiesiek 3, LoL, Assasin / GTA 4/5 / Laptop jest bardziej mobilny, więc łatwiej go spakować do auta jak gdzieś wyjeżdżamy. Fajnie jakby był między 3 do max 4k zł. / Używane to też dla Mnie nie problem :-) Pozdrawiam !

#laptop #laptopy
  • 1
@MultiRivals: z nowych kupisz coś w konfigu cpu 6 rdzeni + rtx3050, tylko musisz patrzeć na moc (tgp), najmocniejsze wersje maja 80-85W, najpopularniejsze Lenovo Ideapad Gaming, ASUS TUF, Acer Nitro, HP Pavilion gaming raczej wszystkie prezentuja podobna jakosc, ze swojej strony polecę Dell Inspiron G15, dobra konstrukcja i lepsza gwarancja NBD on-site od ww za cene wciaz ponizej 4k, z używek to nie wiem, moze cos z gtx2060 dostaniesz