Wpis z mikrobloga

  • 8
Co Was najbardziej motywuje w pracy? A dla tych co sami muszą to robić. jak motywujecie swoich podwładnych by pracowali lepiej?
Mnie najbardziej motywuje to gdy ktoś liczy się z moim zdaniem i potrafi wykorzystać mój potencjał.
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roxet: jak się trafi coś ciekawego, to nie będę się nawet zastanawiał, aczkolwiek w mojej branży nie będzie to łatwe. Na razie obserwuję, jak wszystko zmierza do katastrofy. A będzie to piękny widok.
  • Odpowiedz
@roxet: współpraca w zespole: wzajemny szacunek, wspólny cel i dzielenie się wiedzą.

W sumie to zespół nawet ważniejszy od samej pracy. Fajnie się pracuje, gdy ma się inteligentnych ludzi w okol siebie i mózg musi wejść na troszke wyższe obroty. Fajnie, gdy ludzie dzieła się wiedza a nie kopią pod sobą dołki.

Mam porównanie bo współpracowałem z naprawdę wybitnymi inżynierami a także z aroganckimi kretynami.

Na dłuższa metę zarobki nie
  • Odpowiedz
@roxet: Kasa oczywiście, a jeśli chodzi o motywacje pozapłacowe to wyższe stanowisko i bycie samodzielną jednostką albo zarządzającym, a nie zarządzanym przez kogos. Nie lubię mieć przełożonego.
  • Odpowiedz