Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór @elektrogamonik !
Mamy dziś dodatkową godzinę, więc skrobnę Ci wróżbę w środku nocy, mam jakiś dobry wajbing ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy raz w tagu i nie kumasz o co chodzi? Luknij tu -> >>KLIK!<<

1. #feels , #zwiazki , przyjaźń
Karty wskazują na sytuacje gwałtowne i krótkotrwałe (romans, niezobowiązujące spotkania) z osobą o innych poglądach i podejściu do życia, niż Twoje. Dodatkowo w grę wchodzi eksperymentowanie w relacjach i seksie. Występujące problemy na tym polu zostaną rozwiązane dzięki Twojej pomysłowości i kreatywności.
Umówmy się, że szybkie, namiętne związki okraszone erotyzmem nie są relacjami kojarzącymi się z ciepłymi kapciami, a raczej burzliwym kontaktem z drugą osobą, więc wspomniane cechy charakteru pomogą.

2. #pracbaza i #finanse
Co mogę powiedzieć na bank: zmiana statusu społecznego, ale nie wiem w którą stronę. Z jednej strony ukazane są problemy w życiu zawodowym, trudności związane z finansami i kontakt z komornikiem lub pracownikiem socjalnym. Z drugiej widać stabilność, sumienność i spełnienie w życiu zawodowym.
Gorąco trzymam kciuki, aby był to ruch w górę zdolności finansowej [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

3. #zdrowie
Zdarzenia raczej niegroźne typu katar, kaszel, alergia, ale są wspomniane także problemy z kręgosłupem, co kończy się wizytą u masażysty i fizjoterapeuty. Pod kątem psychicznymi widać nadwrażliwość emocjonalną ciągnącą się od wieku dziecięcego.

4. przyszłe #wydarzenia
W życiu prywatnym i zawodowym widać sprzeczki, kłótnie, działania podstępne i manipulacje. W życiu relacyjnym zwiastowane są randki lub inne wzruszająco-romantyczne wydarzenia.

Lista oczekujących i wywróżonych mirków:


Karta dnia na zdjęciu do własnej interpretacji: Siódemka kielichów

#prorokujzwykopem <- obserwuj lub czarnolistuj
#takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #ciekawostki #pytanie #tarot #koty #dziendobry
Putrid - Dobry wieczór @elektrogamonik ! 
Mamy dziś dodatkową godzinę, więc skrobnę ...

źródło: comment_1667081457UhTT7QVzs7KgJc34ewD9vN.jpg

Pobierz
  • 6