Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Jakie macie sposoby na #lifemaxxing, #looksmaxxing #healthmaxxing? Dotychczas:
- wyleczyłem i wyprostowałem wszystkie zęby;
- zrzuciłem nadwagę, chodzę na siłownię, teraz robię masę;
- zacząłem chodzić na grupowe zajęcia sportowe;
- znacznie ograniczyłem alkohol;
- zmieniłem dietę na składającą się głównie z produktów nieprzetworzonych;
- stosuję jakościowe naturalne kosmetyki;
- czyszczę regularnie twarz u kosmetyczki;
- kupiłem jakościowy materac, poduszki, dbam o higienę snu;
- wymieniłem zużyte sprzęty, ubrania, odgraciłem mieszkanie;
- zrobiłem poduszkę finansową pozwalającą na rok bimbania przy zachowaniu obecnych wydatków lub dłużej jeśli bym coś obciął;
- robię kurs zawodowy w celu przebranżowienia się - co w przyszłości powinno dać lepsze ratio zarobki/czas i będę mógł mniej pracować i w interesującej mnie działce

W jaki jeszcze sposób mogę zainwestować w siebie i swoje otoczenie, żeby poprawić jakość swojego życia?
#przegryw #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobisty #normik #normictwo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635d985f9ab149d41b70c5b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
poprawić jakość swojego życia?


@AnonimoweMirkoWyznania:
A jesteś w ogóle szczęśliwy po tych wszystkich zmianach? Bo jak nie to jaki sens?

Jak mam ochotę na piwo i burgera, bo mi sprawi frajdę, to kupuje piwo i burgera. Nikt Ci nie powie co Tobie sprawi radość, a zmieniać życie na siłę nie mając w tym radości nic nie da. Ja bym poszukał czegoś co mi sprawia frajdę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznij się teraz bardziej skupiać na swoim wnętrzu niż wyglądzie zewnętrznym jak do teraz. Żadne tam coachingowe gówno ale może filozofia, poezja, literatura klasyczna. Naucz się dobrze tańczyć.

Jakie kursy zawodowe robisz?
@interpenetrate: nie wiem, słyszałeś kiedyś o przypadku dwóch zdrowych rodziców mających dziecko z syndromem downa? Rusz głową krecie

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rekombinacja_genetyczna

nie jestem ekspertem od genetyki, ale z mojego życiowego doświadczenia wynika, że dzieci nie przypominają w 100% swoich rodziców, poza tym niektóre geny są słabe zależnie od płci lub społeczeństwa w którym się żyje, np. niski wzrost u kobiety to imo nie są słabe geny (czyt. geny które prowadzą do obiektywnie negatywnych
PlujacyJabol: Skieruj dietę w stronę keto (lub carnivore, jeżeli masz problemy z florą jelitową) i dodaj przerywany post.
Zachęcam do pójścia na hipnoterapię, jeżeli masz jakiekolwiek lęki, negatywne schematy życiowe, reakcje emocjonalne jakich nie chcesz mieć itp.
Czytaj książki by się rozwijać (psychika, finanse, produktywność itp. nie tylko samo to w sobie strasznie rajcuje, ale stosowanie technik podbija np. motywację).
Możesz pomyśleć o medytacji, jodze (np. kundalini).
Ogranicz oglądanie wiadomości jeżeli