Wpis z mikrobloga

Brutalny daily reminder, że coś takiego jak podryw nie istnieje. To zwykłe urojenia kołpiarzy. Bo czymże byłby ten podryw?

Podryw to stan, w którym nie podobasz się lasce, jesteś aseksualny dla niej. Prezentujesz swoj fajny charakter i nagle ona cie lubi i chce się z tobą r00chać. No to powiedzcie mi w takim razie: co musi zrobić taka gruba i brzydka laska, żeby was zainteresować w danym momencie? Nie ważne jak zajebisty charakter będzie miala - jest gruba i brzydka, its over dla niej. Nigdy nie dacie jej szansy, jeśli nie jesteście spermiarzami. Taka gruba może schudnąć i spróbować za pół roku, ale podryw dzieje się w danej chwili, wiec ta opcja odpada.

Tak więc nie ma czegoś takiego jak podryw. Laska od początku wybiera samca, ale po prostu w naszej kulturze przyjeło się, że laska musi udawać niedostępną. Ale ona po prostu udaje - niedostępną, niezainteresowaną itd. Podobacie jej się z mordy od początku, ale ona gra, wy gadacie coraz więcej i nagle podryw wam się "udaje" - czy aby na pewno? Nie, ona po prostu przestaje grać i udawać, że jej się nie podobaliście! To takie proste.

W związkach i seksie nie ma nic skomplikowanego - świat jest czarno bialy. Jest kilka sytuacji
1. Podobacie się lasce (wygląd + wzrost + geny) bardzo, bardzo mocno (chad) - laska od razu da wam zielone światło do sypialni/związku, cokolwiek chcecie z nią robić jest wasza. Laski często tak robią, gdy chcą tylko seksu od reproduktorów najwyższej klasy, gdy chcą związku to zawsze trochę niedostępności poudają.
2. Podobacie się lasce (wygląd + wzrost + geny) ale tak umiarkowanie (high tier normie/chadlite) - laska niby udaje, że jest trudna i inna niz wszystkie, wy udajecie że podrywacie i ją do siebie przekonujecie i jesteście w tym zajebiści. A tak naprawdę to laska dozuje wam zainteresowanie, jej opór jest udawany i z czasem maleje. To jest po prostu iluzja lasek, żeby wam połechtać ego, a wy sobie myślicie "wow, nie spodobałem jej się, ale z moimi żartami, grą, ramą CHA RA KTEREM ją uwiodłem! Jestem kuhwa KIMŚ!". No nie, po prostu kobiety udają trudne żeby nie wyjśc na puszczalskie, zwłaszcza gdy chcą związku
3. Nie podobacie się lasce (wygląd + wzrost + geny) - nie ważne co byście nie zrobili - ona jest na NIE i nic z tego nie będzie. Ona nie udaje oporu, opór istnieje naprawdę!

Tak ciężko wam zaakceptować tą prostą rzeczywistość?

#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
  • 9
  • Odpowiedz
Nie ważne jak zajebisty charakter będzie miala - jest gruba i brzydka, its over dla niej


@Pozytywny_gosc: Z mojej perspektywy, gdyby okazała się na prawdę fajną dziewczyną to bym kisił ogóra, ale nie wiem czy kobiety myślą podobnie o facetach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BrudnyTalerz: kobiecie potrzeba max 20 sekund od momentu poznania ciebie żeby podjąć decyzję czy będzie chciała z tobą kopulować. Ta decyzja jest niezmienną i nieodwoływalna
  • Odpowiedz
kobiecie potrzeba max 20 sekund od momentu poznania ciebie żeby podjąć decyzję czy będzie chciała z tobą kopulować. Ta decyzja jest niezmienną i nieodwoływalna


@kaluka106: jedno zero niechcacy wcisnales na klawiaturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: śmieszne jak portale randkowe zmieniły mężczyzn w panienki.

Laski na tinderze przewijają facetów jak produkty na allegro to przecież oczywiste że w realnym życiu też muszą patrzeć tylko na wygląd c'nie. Nie ma opcji żeby cokolwiek innego miało znaczenie.

To jest właśnie cope do niezdolności nawiązywania kontaktów z kobietami. Po co się starać skoro te #!$%@? patrzą tylko na wygląd a ja jestem brzydki. Nie moja wina, pora na
  • Odpowiedz
Laski na tinderze przewijają facetów jak produkty na allegro to przecież oczywiste że w realnym życiu też muszą patrzeć tylko na wygląd c'nie.


Tak, a o co chodzi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@visez: warto dodać, że realnie z tych wszystkich opcji największy sens ma wydłużanie kości - ale jest to bolesny i kosztowny proces. Ponieważ jak dobrze wiemy barber i siłowni zwiększy naszą ogólną atakcyjnośc o 0,5/10 max 1/10 czyli przegryw 3/10 dalej będzie przegrywem 4/10

Tylko operacja wydłużania kości mogłaby dać te 2-3/10 więcej, gdyby dało się niskim kosztem dodać tak z 20cm.

No właśnie, ale gdyby
  • Odpowiedz