Wpis z mikrobloga

Moja recenzja Sword Art Online. Wreszcie nadrobiłam to anime i musze powiedzieć ze to jedno z najlepszych anime jakie obejrzałam. Trzymające w napięciu, dobrze napisane i postacie w których naprawdę można się zanurzyć. Jedyne co czasami szwankowało to tempo akcji. Według mnie wszystko gnało delikatnie za szybko a można było dać trochę czasu postaciom wybrzmieć ale to mały szkopuł.
Podsumowując to anime nie bez powodu stoi obok takich hitów jak Death Note czy Boku no Hero Academia.
#animedyskusja #anime #seriale
  • 15
@Danzuo: Czy ja wiem, początek był bardzo generyczny i już od końcówki drugiego odcinka zaczynał się festiwal żenady w wykonaniu OP bohatera. Wróżki to był zwykły gwóźdź do trumny, a późniejsze karabiny i miecze świetlne (xD) to czysta nekrofilia. Chociaż przyznam, że Alicization miało dosyć spory potencjał, który koncertowo zabili wraz z drugą częścią.
Mechaniki RPG były, harem był, był nawet cheat skill.


@stringenz: To nie jest definicja isekaja. Jak sama nazwa wskazuje, jest to swego rodzaju przeniesienie do innego świata. W SAO bohaterowie przenosili się między grami VR oraz sporo czasu spędzali w normalnym świecie.