Wpis z mikrobloga

@vasos: Ty przeklinasz?! To musiało ostro na Tobie zrobić wrażenie, ja wróciłem z biegania i patrzę 2:0 to myślę że pewnie tie-break będzie jak ze Stalą Nysa, wracam spod prysznica a tu 23:11, a za chwilę mecz skończony asem na Kacperku ( )
Mam nadzieję że to bunt zawodników i teraz położą kilka spotkań aby Don Conrado wreszcie wyleciał.
@rbk17: dalej mam pewną wrażliwość Skry i choć już nie mam jakichś odruchów kibicowskich bo nie podoba mi się wyjątkowo polityka transferowa to bylem mocno zaskoczony tym wynikiem.
Po wstepnej analizie statystyk to Piechocki i jego 4 bledy oraz okolo 30% przyjecia - jak na libero to wynik dno.
@vasos w dużym skrócie to Grobelny sam wygrał ten mecz a Skra no cóż przyjęcie leżało, atak też, jak utknęli w jakimś ustawieniu to seryjnie punkty tracili. W sumie to w drugim secie nie wyglądało to źle ale w trzecim to już był pogrom.
@rbk17: powiem tak, jak Piechocki zostanie będzie źle, a jak Piechockiego wywala szybko będzie jeszcze gorzej, bo trzeba pamiętać kogo sobie obrali jako przewodniczącego Rady Nadzorczej i skad pochodzą pozostali dwaj panowie z zarządu klubu, a co do samego meczu, to był obraz nędzy i rozpaczy, nawet Bieniowi nie chciało się już później ratować sytuacji, zero przyjęcia, zero ataku, zero gry dziada Łomacza, żadnego zawodnika nadającego się do zmiany; natomiast Warszawa