Wpis z mikrobloga

Przyszedł i mój. Na razie poznaję od parunastu godzin ale żadnych błędów się nie dopatrzyłem. 4G łapie nawet na prowincji u teściów, w wyborze mam preferowanie sieci 5g jako zalecane ale wnioskuje że jeszcze nie wspiera. Sieć w T-Mobile. Przesiadka z S21U, ale różnica w szybkości i intuicyjności softu jest duża. Zdjęcia bez agresywnego odszumiania rodem z exynosa to komfort za którym tęskniłem. Nie grzeje się bo nie musi, nawet na ładowaniu jest ciepły ale nie goracy. Galaxy Buds Pro i Watch 4 Classic bez problemu działają z apką Galaxy Wearable. Po debloatowaniu S21U i liczeniu na lepszą wydajność doszedłem do wniosku że czas na zmianę. Wprawdzie liczyłem na jakieś zmiany w OneUI 5.0 i czekałem na s23U ale nie wierzę już Samsungowi. Wersja 128 bo więcej nie potrzebuje, nawet 256 na Samsungu nie zapełniłem.
#pixel #google #telefony
Pobierz
źródło: comment_1667045731MWrVjGpMcr5RhnlEqcDWl3.jpg
  • 24
@5KYN3T: Polecam jeszcze przełączyć szybkość animacji na x0.5, a będzie jeszcze bardziej zasuwał. Google ma bardzo długie animacje, które są płynne ale przez to niektórzy odnoszą wrażenie że jest wolniejszy od niektórych chińczyków.
@Ceedzik: Zmienione, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W opcjach programisty zauważyłem jeszcze możliwość wymuszenia maksymalnego odświeżania 120hz, wiadomo zdrenuje baterię ale zawsze można wyłączyć. Fajne, w Samsungu trzebaby było robić to przez roota.