Wpis z mikrobloga

Ogarnia tutej ktoś temat kontrolerów do bijatyk?
Na PL stronkach straszna kuhwa bieda z tym.
Chciałabym se skombinować fightsticka / hitboxa do #bijatyki (ale bardziej to drugie)
Allegro / Amazon - czasem kilka ofert się trafi, ale rzadko coś naprawdę ciekawego.
Markety elektroniczne - głównie pustki i #!$%@?.
Snackbox dostarcza do polzgi?

Btw, pozdrawiam pana, który "sprzedaje" na Allegro ten sam fightstick od kilkunastu miesięcy i nie odpisuje, hui zayebany.

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #gry #streetfighter #tekken #mortalkombat
  • 3
@Roflcopter112: potwierdzam, na polskich stronkach bieda, nikt nie gra w bijatyki. Trudno ogarnąć porządnego arcade sticka, a o "nowościach" w stylu hitbox można pomarzyć.

Sam miałem w życiu dwa arcade sticki (do x360 i ps4) i za każdym razem sprowadzałem z zewnątrz - Razer i Hori, oba przyszły w jakimś rozsądnym czasie nieuszkodzone. Miałem w planach kupić nowego do ps5, ale póki co na rynku bijatyk IMO bieda więc jakoś niespecjalnie
@angor86 Ano, jest bieda i to ogromna. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nowe MK wychodzi na komórki, SFVI jest jeszcze bardziej uproszczony od V, a o T8 wiadomo na razie, "że będzie". GG strive to gunwo. Jedyna opcja to fightcade a tam i tak ludzie grają w te same 3 gry. ()

Swoją drogą, pograłabym w coś z równie rozbudowanym gameplay'em co
@Roflcopter112: jak animeshitu nie lubisz to pewnie z połowa gier ci odpada.

Mnie najbardziej wkurza w tych nowych bijatykach to, że mają krótki cykl życiowy. W takim Marvel vs Capcom 2 nie było tryliarda season passów, a ludzie grali przez ponad dziesięć lat. W MvC3 ludzie grają do teraz. A takie np. Dragon Ball FighterZ umierało już po trzech latach, o GG Strive wszyscy zapomną kiedy wyjdzie kolejna część itp.