Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@skk1993: Ostatnio ktoś wstawiał te fotę i interesowała mnie geneza tego zdjęcia. Jakiś mirek ma może poszlakę? Jedyne co udało mi się znaleźć to jakiś arabski artykuł z bodajże 2k17 gdzie ponoć to foto zrobiło kontrowersję ale okazało się fejurem, a posąg jest makietą. Ale może ktoś coś ma jakieś lepsze info xD
@Chikusho: fota jest zajebiście rozmazana, więc hgw, może nawet fotoszopka, ale faktycznie pomysł fajny ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak będę w egipcie to najpierw sprawdzę jakie są kary za bycie złapanym nago w takim miejscu, a potem może powtórzę ten wyczyn XD
@sing: A potem znowu będzie hejt na wykopie że jakiegoś turystę zabili w Egipcie i jak co roku będzie typowe "nie jedź do Egiptu, bo tam niebezpiecznie" jprd. ()
A potem znowu będzie hejt na wykopie że jakiegoś turystę zabili w Egipcie i jak co roku będzie typowe "nie jedź do Egiptu, bo tam niebezpiecznie" jprd.


@SarahC: Że niby Arabowie mają się obrażać za znieważanie jakichś "pogańskich" bożków? XD
@Anaheim: Nie, po prostu muzeum Kairskie nie zezwala na takie akcje. Obiekt chroniony. Tam naprawdę potrafią rozstrzelać choćby złodzieja na miejscu. Także ja bym nie próbowała na miejscu wykopowego kolegi, bo faktycznie może skończyć w newsach ale raczej nie tak jak sobie to wyobraził.