Wpis z mikrobloga

@klucz_dynamometryczny: Myślałem o zakupie takiego biurka, ale jak zobaczyłem ile to kosztuje to zrezygnowałem. Na szczęście pojawiła się okazja kupić blat za 20 zł i stelaż już nie był taki drogi. Jak pracujesz przy kompie to zmiana pozycji co jakiś czas to coś pięknego. Kręgosłup Ci podziękuje :)
@dnljr: Myślałem o czymś takim, ale moim marzeniem jest jedna lista przyczepiona pod biurkiem z której wychodzi jeden kabel do gniazdka. Tylko na uja nie mogę takiej znaleźć. Czego potrzebuje? 10 gniazd zasilających i 3xUSB.
Myślałem o czymś takim, ale moim marzeniem jest jedna lista przyczepiona pod biurkiem z której wychodzi jeden kabel do gniazdka. Tylko na uja nie mogę takiej znaleźć. Czego potrzebuje? 10 gniazd zasilających i 3xUSB.


@r3ap3r: no to po prostu kup zwykla listwe zasilajaca z duza iloscia gniazdek (10 nie dostaniesz, to dopnij listwe do listwy) i popodpinaj wszystko do tego, trytytki i bedzie sie trzymac, jeden kabel bedzie Ci wystawal. Ja
DryfWiatrowZachodnich - > Myślałem o czymś takim, ale moim marzeniem jest jedna lista...

źródło: comment_1666976900zL7F7RDg2vx5NhQYXY0QDu.jpg

Pobierz