Wpis z mikrobloga

Nie wiem @Chodtok czy rodzi się więcej kaczorów niż kaczek, nie wiem czy takie dane są zbierane. Chyba ktoś te kaczki monitoruje skoro mają bransoletki na łapkach, musiałbyś znaleźć kto jest za nie odpowiedzialny i tam zapytać czy rodzi się więcej samców (jeżeli aż tak bardzo potrzebujesz tej wiedzy XD)
A co do ubarwienia to mandarynki zaczynają gody jesienią, więc nic dziwnego że mają premium outfit
@Chodtok: Nie potrafię odpowiedzieć Ci na pytanie ile je kaczka, ale może google zna odpowiedź, hmhm, sprawdzałeś?


Myślę, że takie dzikie kaczki jedzą mniej niż kaczki hodowane. Chociaż te ze zdjęcia chyba nie są całkiem dzikie, ludzie je dokarmiają, pewnie potrafią sporo zmieścić w swoje brzuszki. No ale nie wiem ile gramów ()
Tak serio to nie znam się na kaczkach, lubię je od strony estetycznej, te
jak próbuję googlać to mi wyskakuje jakieś chore gówno o jedzeniu kaczych zwłok ._.

no przedwczoraj i dzisiaj rzucałem im odrobinkę słonecznika ale zacząłem się zastanawiać jak to się ma do ich zapotrzebowania właściwie
no i przedwczoraj się mało o niego nie pozabijały ;-;
dzisiaj już mniej agresywne były ale też się rzucały na niego jak przegryw na cipę

@Lenalee: