Wpis z mikrobloga

No elo graficzne świry, małe #chwalesie bo ostatnio wyszedł serial na Netflixie nad którym pracowałem - Fate : Winx Saga
( ͡ ͜ʖ ͡)
Pierwszy projekt gdzie pracowałem tylko w #houdini, dużo płomieni ale tez troche destrukcji i symulacji interakcji z otoczeniem.
Niestety nikt poza kierownikami produkcji nie dostał sie do napisów, taki już urok tej branży ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#grafika3d
Izeer - No elo graficzne świry, małe #chwalesie bo ostatnio wyszedł serial na Netflix...

źródło: comment_1666952572RlNSNXP1lebz5xgHsUhTcn.jpg

Pobierz
  • 21
@Izeer: O kutfa, wyszedł serial na podstawie mojej ulubionej kreskówki z dzieciństwa? () Już się boję co z tego wyszło. Ale domyślam się, że przynajmniej efekty będą dobre, więc zaryzykuję i obejrzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jakly Sam tego nie oglądałem bo nie do końca moje klimaty ale było w top 10 na netflixie w UK przez kilka tygodni, więc może nie jest złe ¯_(ツ)_/¯
@Na_imie_mial_gniew33: Pracowałem kilka lat w 3D, głównie reklamy TV itp. W zeszłym roku zacząłem uczyć się symulacji i próbować dostać się do pracy nad jakimś serialem.
Pracowałem na etacie ale praca mi sie znudziła więc zwolniłem się i poszedłem pracować na zlecenie. Wysłałem swoje prace i CV w kilka miejsc i akurat trafiłem na to zlecenie.
Pierwszy serial/film na końcie dopiero, po nim pracowałem nad innym filmem, ale to dopiero w
@Izeer:

-jak zacząłeś pracę w 3d? chodzi mi oto skąd taki pomysł na 3d?
-jesteś samoukiem czy kimś po studiach?
-na jakim sprzęciem pracujesz, to generujesz na swoim laptopie czy taki render generowany jest na monstrualnym komputerze?
-czy możesz pracować z domu?
-co jest największym minusem tej pracy?
-czy myślisz, że sztuczna inteligencja was projektantów w przyszłości zastąpi?
-jak myslisz, co spowodowalo, ze telewizory 3d sie nie przyjely na swiecie? Czy
@jmuhha:
- Zaczynalem jako grafik 2D w zawodówce. Po szkole zacząłem uczyc sie animacji w after effects a później 3D - po prostu lubiłem efekty w filmach i często oglądałem na YT jak te filmy powstają
- Samouk, bez studiów
- Mam dość mocny sprzęt, 64gb ramu, 12 rdzeniowy procek AMD i rtx 2070s, ale w filmach nie mogę pracować na swoim PC, bo jest ryzyko że ktoś wypuści wrażliwy materiał