Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

a tam raz w miesiącu odpalam coś na Aryo


@prawo: Co zresztą też w 99% przypadków leci na umundurowanie i wyposażenie dla bliskich znajomych + parę zł na streamable premium, żeby nie mieć limitu długości filmów ani żeby nie kasowali filmów po 90 dniach
@prawo: Ja już płacę w podatkach na wsparcie dla Ukrainy i obywateli Ukrainy w Polsce, więc nie skorzystam z twojej rady.
A wiesz co, powiedz mi, dlaczego miałbym marznąć na granicy? i przed jaką wojną?
@Jcdx: Ostra paranoja i strach zasiany ludziach :) jakoś wojska rosyjskie stacjonują na Białorusi i Białoruś jest wasalem rosji od X lat i nie widzę ataku z ich strony. Po za tym jesteśmy w NATO i ta argumentacja mnie nie przekonuje, że i nas by zaatakowali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arais_siara: bo ta swołocz chciała wycofania nato za Odrę w grudniu to komunikowali. Oczywiście, że dotujemy, ale wiesz jak wygląda państwo polskie w kwestii pomagania, nie? Wolę sam i wiem gdzie to pójdzie. Jeniednokrotnie żołnierze z frontu mowili, że do nich nie dociera pomoc, więc trzeba oddolnie.
@prawo: komunikować to oni sobie mogą i na tej podstawie sugerujesz że mogą wywołać wojnę z NATO? Byli też przeciwni gdy wstępowaliśmy do NATO i jakoś nic z tym nie zrobili. A pomoc jest ogromna, a że podobno nie dociera tam gdzie jest potrzebna , to już sprawa wewnętrzna Ukrainy a nie moja.
Z drugiej strony są filmiki i relacje jak zajebiście są doposażeni, to ktoś tu kłamie.
@arais_siara: gdyby zaatakowali i my złożylibyśmy się jak przesikany karton, to nikt by palcem nie kiwnął. Popatrz, co się stało w 2014 z Krymem (tak, wiem że to nie NATO, ale schemat podobny) i w 1939 z Polską.