Wpis z mikrobloga

@ElonMuskKochamCie: My w technikum jak overwatch miał premiere #!$%@?śmy w Paladinsy które były tak biedne wtedy i miały tak mało zawartości, że gdyby nie cena Overwatcha to na 100% byśmy #!$%@? w blizardowe dziecko. A w bieda wersji bawiliśmy się cudownie.
@grand_khavatari: Nie wiem jak wyglądała meta, bo dwa lata nie grałem, ale usunęli tarcze - została tylko kopuła winstona i ta mała tarcza sigmy. Pewnie zbuffowali te postacie o których napisałeś. Mnie bawią ich decyzje. Zrobili z doomfista tanka tylko jest kompletnie bezużyteczny mam już przegrane z 100h od premiery i ani razu nikt nim nie grał XDD

Najlepsze że w ogóle nie dodali supportów więc masz 3 grywalne postacię z
@ElonMuskKochamCie: w ow1 jeszce jako tako czasem pogrywalem ; wracalem na eventy ; jakies skrzyneczki sie otworzylo .. a to co zrobili z ow2 to to samo co z warcraftem3 reforged, zaorali dobra podstawke zastępując to gownem w ktore nikt nie gra xD brawo blizzard ; druga franczyza zaorana, co dalej ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Umeraczyk: W Paladinsy mam nabite z 700 godzin xD I to nie dlatego że przycebuliłem na Overwatcha tylko w sumie nie wiedziałem że Overwatch istnieje :P
Potem był jakiś free week to sprawdziłem, ale meh - zmienianie dowolnie bohaterów podczas meczu mnie mocno odrzuciło, no i żadnej customizacji podczas meczu gdzie w Paladinsach jednak trzeba było myśleć jakie perki wybrać. Nope, czekam na paladins 2 :D
@ElonMuskKochamCie: OV2 zajebista gierka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem OV1 na premierę zachęcili mnie tym, że gra będzie płatna, a wszystko wewnątrz będzie darmowe do zdobycia(chodzi o skiny itp.), a w nagrodę dostałem najpierw przejście na F2P, a teraz jeszcze usunęli mi grę, którą legalnie kupiłem i dostałem zamiast tego jakieś wykastrowane gówno, w którym muszę płacić chore pieniądze, aby odblokować sobie jedno zdanie wypowiadane przez postać.