Wpis z mikrobloga

@Limonene: dlatego zawsze będę powtarzał - kupuje się najpierw odlewki danego zapachu a potem ewentualnie flakon. Ale można gadać i gadać a i tak ludzie swoją robią. To teraz telefonik w rękę. Ładna fotka flakonu i wystaw za mniej niż kupiłaś i czekaj aż ktoś się znajdzie i kupi
@rsnbl co xd pzecież to jest zupełnie bez związku, gdybym miała się sugerować tą rubryką (w której Shalimar przewija się bardzo często ze względu na status klasyka) to 3/4 kolekcji poleciałoby do kosza. Gdzie dymna wanilia a gdzie białe kwiaty na piżmie ¯_(ツ)_/¯
@Limonene: no właśnie widzę że w dziadach przewija się piżmo i irys. Te wszystkie Dior Homme, Dior Fahrenheit, Dior Poison, Chanel N°5, Shalimar mają coś z tego ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja wiem że kiedyś to było kurła itd, ale z dwojga złego już wolę czuć chamskiego ulepa od pako rąbane albo nawet Joop Homme, niż taki smród starego dziada/baby XD

Najbezpieczniej jest chyba sprawdzać
@Limonene piżmo może pachnieć jak mydło, brudne zwierzę i wszystko pomiędzy. Po samej piramidzie ciężko ocenić zapach, ale reguła kciuka jest taka, że im nut jest więcej tym bardziej wintydżowego klimatu można się spodziewać. Aldehydy, cywet, kastoreum, ylang-yang, drzewo różane, mech dębowy, kolendra, drzewo sandałowe, skóra to nuty, na które szczególnie bym uważała.
@drobne_na_taryfe: nooo, że róża mi śmierdzi to już się wcześniej zorientowałam xD Na szczęście okazało się, że mogę je zwrócić do notino, a kolejne zamówiłam z darmową próbką, żeby powąchać przed otworzeniem flakonu