Wpis z mikrobloga

Wiem, ze mnie zjecie ale jestem juz miesiąc na #apple #iphone 14 pro max i coraz częściej zdaje sobie sprawę ze w moim starym #xiaomi mi 11 ultra niczego mi nie brakowało i w niczym nie ustępował, a tez w wielu aspektach był po prostu lepszy - gorszy tez zeby nie bylo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Post bardziej jako #niepopularnaopinia kogoś kto był na flagowcu #android i przeszedł na #ios
  • 8
@kvbvs: Popieram, gdyby Huawei miał pełne usługi Google to bym w ich ekosystem szedł bo to co robią to jest klasa. Aple #!$%@? fuszerę powoli robi się z niego szajsung tylko ze swoją własną polityka cenową. Ban dla Huawei to była decyzja biznesowa aple czy inne firmy musiały dobrze Trumpa obsypać.
@kvbvs: ja się przesiadłem z Pixela 2 XL na 13 Pro i miałem (nadal mam) podobną opinię... Pixela podarowałem mamie i jak zdarza mi się go wziąć do ręki, to jestem w szoku jakie to nadal szybkie, lekkie, cienkie... 13 Pro to trochę cegłóweczka. Teraz sprawiłem sobie zwykłego Pixela 6, który nie jest high-endem i nie jestem w stanie z czystym sumieniem polecać iPhone'ów, tym bardziej gdy porównam ceny do takiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvbvs: mój obecny mi11 Ultra mnie #!$%@?ł ale odkąd wgrałem chiński stabilny soft i nic nie ruszam to wszystko śmiga.
Też się zastanawiałem nad zmianą na iphone 14 pro max, ale no #!$%@? jakoś mi się to nie widzi biorąc pod uwagę przyzwyczajenia z androidem... Dlatego jak na razie zostaję, bo nic lepszego niż mi11 Ultra nie znajduje
@misiek735: to ja od początku na xiaomi eu i był kosmos :D
@Kliko: narzucanie rozwiązań, brak swobody, duży notch przez co filmy oglada sie dużo gorzej, centrum powiadomień to żart, a do tego brak ikon powiadomień w górnym pasku i ostatnie - wiem, ze zabrzmi to irracjonalnie ale zdjecia wydają mi sie gorsze tzn na pewno te z gorszym oświetleniem
@kvbvs:

narzucanie rozwiązań, brak swobody, duży notch przez co filmy oglada sie dużo gorzej


To mnie najbardziej boli w ajfonach. I te mocno zaokrąglone rogi. Dużo oglądam na telefonie animu/filmów/yt i na mojej Sony Xperii 5 II wygląda to miodzio (ekran 21:9).

Ale ten problem na iPhone jest chyba tylko z filmami szerszymi niż 16:9, co nie?

A z tym centrum powiadomień to o co chodzi?
Pobierz Kliko - @kvbvs: 
 narzucanie rozwiązań, brak swobody, duży notch przez co filmy oglad...
źródło: comment_1667050750PxbSnWJMzoAfKYIWVIuqZY.jpg
@Kliko: nieintuicyjny (na pewno dla mnie) dostęp do niego, czasem dostane powiadomienie, o którym nawet nie wiem, aż do wieczora jak rozwinę górną belkę z lewej strony - z reguły są to mniej ważne rzeczy ale np kiedys cały dzień wisiał mi dość ważny e-mail z pracy - po prostu brakuje ikon, takich jak w anroidzie. A naprawdę jest na to miejsce ale to juz zapewne w myśl "apple things"....