Wpis z mikrobloga

#komputery

Mirki, mam bardzo starego PC'ta, macie jakiś pomysł do czego go wykorzystać?

CPU: Celeron 3.06 GHz (socket 478)

GPU: ATI 9250

RAM: 2x512

HDD: 80 GB

PSU: ~450 W (noł nejm)

No i marne łącze download ~2 Mb/s, upload gdzieś 128 kb/s.
  • 17
@Vasek: Wstyd mi oddać coś takiego, przecież oni nic z tym nie zrobią, tylko się nerwicy nabawią jak tam nawet YT ma problemy na ~480p.

@Tracer: Mam jeszcze jeden (14 letni).

@Czarny_Klakier: Spróbuje, ale dogi, chciałem zobaczyć na co stać tak starą kartę graficzną ;)

@jurny_juhas: Nie ma szans, za duże wyzwanie.

Co myślicie żeby postawić tam Linuxa zamiast Windy, powinno to nieco lepiej chodzić, nie?
@test_user: O, serwer plików to by nie było głupie. Na sieć domową to będzie idealne xD Miałem go po prostu wystawić na śmietnik (ofc. bez HDD) i napisać że sprawny i niech sobie ktoś weźmie, ale mam do niego duży sentyment i szkoda mi go. Do tej pory go co jakiś czas czyszczę i wymieniam pastę mimo to że nie trzeba xD
@2014: To jak masz wyrzucić od tak, to może wystaw na tablicy czy allegro za 30zł. Może komuś się przyda, a Tobie zostanie na flaszke albo czteropak za fatygę.... Może ktoś właśnie potrzebuje kompa byle był, a wiadomo jak bywa z kasą...
@2014: Z chęcią go przygarnę za przysłowiową flaszkę:) Ostatnio szukałem takiego dla dzieciaków z pewnej mało zamożnej rodziny z mojej okolicy.