Wpis z mikrobloga

Mirki, mam takie pytanie do bardziej obeznanych w elektronarzędziach i cięciu. Cwaniaczki zakładają sobie swoje kłódki na blokady na miejscach parkingowych dla mieszkańców całego bloku (a jest tych miejsc bardzo, bardzo niewiele), dzisiaj nawet przyłapałem parkę na gorącym uczynku (parka oczywiście nie widziała niczego złego w swoim zachowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) "no bo przecież dla mieszkańców") no i jako że któryś jest to raz z kolei to stwierdziłem że czas zacząć z tym walczyć.

Szukam w związku z tym jakiejś szlifierki kątowej akumulatorowej albo innego godnego narzędzia do usuwania kłódek takich pajaców, tak żeby sobie leżało w bagażniku i czekało na dzień chwały. Co godnego polecicie? Nie chciałbym wydawać milionów monet, jakoś przewiduje do 300 złotych, więc pewnie nic poza marketowym sprzętem nie będzie, ale może ktoś coś może polecić. Myślałem nad Ryobim bo mam podkaszarkę od nich i już akumulatora i ładowarki nie musiałbym kupować. Poza tym raczej wątpię aby była do czegoś innego używana bo mało tnę, a jak już to mam stacjonarną w robocie i mogę z niej korzystać.

Za wszelkie rady dziękuję.

#narzedzia #remontujzwykopem (średnio pasuje ale nie wiem co innego jeszcze wrzucić związanego z narzędziami)
  • 18
@wszystko_wiem: Niestety, blok jest otoczony innymi blokami, plus obok jest duzo sklepow i biur bez swoich miejsc i ludzie niebedacy mieszkancami lubia parkowac tutaj - blokady teoretycznie powinny miec klodki dla mieszkancow ale sa pozdejmowane a szlabanu zalozyc nie mozna. A blok jest dosyc duzy i 10 miejsc to bardzo, bardzo mało.

Nadmienie tylko ze parka ma dwa samochody i oczywiscie oba parkuje na wspolnych miejscach ( ͡° ͜ʖ