Wpis z mikrobloga

@velmar mam zaufanie do strony demagog. I tak wiele rzeczy mnie niepokoiło i niepokoi jednak sprawdzając na wielu stronach te informacje mam potwierdzenie wielu rzeczy jak np to że maski są skuteczne, szczepienia też, Ukraina nie jest nazistowska, Biden to nie pedofil itp.
@velmar: ja pierdziele... co ty tworzysz... Jak ja mam samemu weryfikować to cyz szczepionka jest BEZPIECZNA? Sam mam ją badać na szkle potem na zwierzetach i potem na ludziach i samemu oceniać wnioski? W ogóle znasz film o prawdzie i kłamstwie w wykonaniu Scifana? Ja oglądałem go z 20 razy i nadal oglądam bo się ucze jak oceniać informacje prawdziwe od fałszywych. Po drugie te wasze gadanie, że ja i inni
@Rabusek: Pamiętaj drogi kolego, że groźna choroba to nie tylko zagrożenie w zgonach ale w przebiegu jak i w POWIKŁANIACH. 5% osób straciło na zawsze smak i węch lub mają je uszkodzone w jakimś stopniu, i to nie jest zagrożenie?
@GrochenMochen:Pamiętaj drogi kolego, że groźna choroba to nie tylko zagrożenie w zgonach ale w przebiegu jak i w POWIKŁANIACH. 5% osób straciło na zawsze smak i węch lub mają je uszkodzone w jakimś stopniu, i to nie jest zagrożenie?

dawaj linki do statystyk, no bo chyba byś nie kłamał, co nie?
człowiek nieufny sam szuka informacji, śmierdzący leń czeka aż mu je podsuną pod nos, najczęściej przez systemowe nośniki
dla
@velmar: Link do mojego źródła proszę bardzo. https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C94048%2Claryngolog-nie-tylko-covid-19-powoduje-uszkodzenie-wechu-i-smaku.html
Wiesz może i masz rację, bo pewnie myślisz, że moje źródło wiedzy to właśnie te portale. Moją wiedze powiekszam przez ksiązki, czasopizma naukowe, blisko 60 portali w internecie o bardzo dużej wiarygodności, masa kanałów na youtube, które posiłkują się źródłami również dobrymi. I łączac te wszystkie lementy układam sam układankę i mam zaufanie od pewnych rzeczy czy też nie.
XDDD uwielbiam jak walicie
@GrochenMochen dla Pana juz nie ma ratunku , przykre , ale to naturalna selekcja. Nie mam zamiaru Ci tu wszystkiego tlumaczyc bo widze jaki z Ciebie ignorant pozbawiony instynku. Idealne mieso dla naszych rzadow. Na koniec zacytuje tylko klasyka od Matiego M.
,,oni sa tak glupi , ze to dziala"
@ZlotaEra: AHAHAHAHA XDD wiedziałem no kurde wiedziałem. To jest jakaś wasza ustawka. Od ponad 2 lat to samo. Noby normalna dyskusja, ale jak proszę o jakies zrodla czy dane, to stara spiewka: NIE NO RATUNKU NIE MA XDD KURDE NIE CHCE CI PISAC SYSTEM CIE ROZWALIL, IDZP PO KASE DO GATESA. Kurde, myslalem, ze jednak bedzie zmiana a tu hooy, jestes taki sam jak inni.
Napisales mi ze jestem ignorant, ale
@GrochenMochen:

https://www.wykop.pl/link/6856883/w-dotknietym-pandemia-2020-hospitalizowano-o-1-7-mln-23-osob-mniej-niz-w-2019/

Musisz o tym wiedzieć. Tylko wniosków nie wyciągasz.
W styczniu Grzesiowski straszył armagedonem, 24 lutego pandemia nagle się skończyła.
Zaszczepienie w Polsce sięgało maks 60 % plus wjechało ponad 2 mln nieszczepionych z Ukrainy, bez testów, badań, kwarantanny czy nawet ankiety. I nic się nie wydarzyło!
Żadnego wzrostu zakażeń czy zgonów. Nic!
Tymczasem w Niemczech obecne dane przy dużo większym zaszczepieniu skazują na rekordy zakażeń i zgonów.,
Niestety nie
@GrochenMochen:

z twojego artykułu:

"Mechanizm utraty węchu i smaku w wyniku zachorowania na Covid-19 nie został jeszcze dobrze poznany przez naukowców.

"Istnieją trzy teorie, ale żadna z nich nie jest dominująca. Niektórzy naukowcy uważają, że upośledzenie zmysłów może nastąpić w wyniku kombinacji różnych czynników" – powiedział Grabowski.

Naukowcy obliczyli, że ok. 5 proc. populacji, która straciła węch i smak w wyniku przechorowania Covid-19, nigdy go nie odzyska."

I
@GrochenMochen chodzi o to , ze jak po 2latach potrafisz wygadywac takie rzeczy jak tu czytam chocby o faktczekersach gdzie na glownej wykopu juz od dawna roi sie od wszystkich okolokovidowych przekretow w zasadzie na kazdej plaszczynie to witki opadaja. I kazdy szanujacy sie szur xD moze tylko stwierdzic jedno , no coz wszystkich nie uratujemy.Lepiej zajac sie tymi ktorzy na ta pomoc , fakty czy naprowadzenie na dobra droge zasluguja. Ty
@ZlotaEra: Jezeli to wszystko bedzie (w niedalekiej lub dalekiej przyszlosci), jeden wielki fejk i nieprwada, to wtedy pewnie nie uwierze. Poki co nie zanosi sie, na to. Ale jak mowisz bede mial oczy szeroko otwarte rowniez na druga strone.
EDIT: Co do Grzesiowskiego to nie miałem do niego zaufania, wiele rzeczy mowil bez potiwerdzenia i robil panike. A co do 24 lutego, to od tego czasu do teraz jest rosnaca liczba