Wpis z mikrobloga

będzie gówno i zepsują wszystko


@Donmaslanoz14: czyli będzie gówno bo nie będzie kwadratowym drewnem sprzed ponad dekady?

Fakty są takie że nawet nie pokazali sekundy trailera ani pół screena a Ty już się mądrzysz XDDDD nie masz ku temu żadnej podstawy oprócz populistycznej gadki że remake musi być z góry zły, weź jeszcze daj za przykład remastery trylogii GTA to będzie bingo
Questy fedexy, #!$%@? system walki i słabe klaustrofobiczne lokacje


@Celinka95: swoją drogą pierwszy Wiedźmin to jedyna gra która miała u mnie buga, który nie pozwolił na dokończenie fabuły przez co końcówkę musiałem oglądać na YT, lol
@Celinka95: questy bardzo dobre w znacznej większości, można niby uznać że zlecenia wiedźmińskie to fedexy, ale to i tak jest ich mniejszość, plus w trójce nie jest z tym lepiej, system walki spoko, przynajmniej rozwój postaci był bardziej sensowny niż to co było w trójce, mimo że dało się go wykorzystywać i igni było za mocne, "klaustrofobiczne lokacje" xDD, po prostu mieli podejście żeby mapy były niewielkie ale wypełnione zawartością, nie
@Donmaslanoz14: System walki był tam tragiczny, jakby robili hack'n'slasha i nagle się rozmyślili. Questy to są w większości fedexy i będę bronił swojego zdania. A lokacje o ile klimat faktycznie miały, tak były klastrofobiczne, ciągle były loadingi (gra też była źle zoptymalizowana z tego co pamiętam) i były strasznie korytarzowe. Porównajcie sobie mapę Gothica z tym, tam nie ma takich problemów.

Jakoś mam takie wrażenie, że wszyscy mitologizują W1, gadając ile
@Celinka95: Szczerze mówiąc to nie grałem w wiedźmina z dobrym systemem walki. Najbardziej nie lubiłem tego z 3. Może dlatego, że ta gra jest długa i walka po pewnym czasie stawała się monotonna i bardzo prosta, bo cały czas robiło się to samo.
Ja tam czekam na remake wiedźmina 1, bardziej niż na 3 na nowej generacji. Ciekawi mnie jak to wyjdzie, wiedźmin 1 miał swój klimacik, zwłaszcza obrzeża, bagna, stara