Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieliśmy taką paczkę znajomych, która rozpadła się jakiś czas temu. Kontakt mam w sumie tylko z jedną parą i jednym kumplem. I to jest wpis o tym co spotkało tego kumpla. Kumpel (nazwijmy go Arek) jakieś 2 lata temu wyjechał do Holandii i co najważniejsze w tej historii jest od kilku lat tym tzw. na wykopie diviarzem. Co sobie używa w Amsterdamie to nie trzeba tu opowiadać bo to nie istotne dla tej historii. W tym roku postanowił przejechać się na Octoberfest do Niemiec. Jako, że #diviarz , to któregoś dnia postanowił odwiedzić jeden z lokalnych przybytków. W każdym razie trafił do klubu go-go z wiadomym zakresem usług. Zamówił browara i sobie ogląda jakąś pannę, ale zaraz nastąpiła zmiana na stole i pojawiła się na nim Kaśka (imię zmienione), jedna z kumpel z naszej paczki. Muszę tu wtrącić parę słów o naszej koleżance. Kaśka to trochę taka "księżniczka" pochodzi z dobrego domu, ale nie takiego gdzie pieniądze wylewają się przez okna. Ogólnie wszyscy ją lubimy bo te księżniczkowanie objawiało się tylko w jej własnych związkach, a raczej ich braku. No dziewczyna szukała księcia z bajki, autentycznie. W paczce to wiadomo jak było, każdy coś tam trochę kręcił z kimś, ale ona nigdy. Ona zawsze szukała bogatego, przystojnego romantyka. No przyznać muszę, że ja do niej startowałem (i tak padną takie oskarżenia). Ale nigdy nie czułem się jakoś odrzucony i nigdy nie miałem do niej żalu. W każdym razie Kaśka trafiła do burdelu w Bawarii i zakładać można, że księcia nie znalazła. Nie dowiemy się bo po wejściu na scenę zaczęła wywijać na róże i wisząc głową w dół zauważyła kumpla siedzącego zaraz przy podeście z wielkim bananem na twarzy i prysnęła ze sceny.
#divyzwykopem #p0lki #szaramyszkadlaanonka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6358de38cde781a907e8e52d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
Ona zawsze szukała bogatego, przystojnego romantyka.


@AnonimoweMirkoWyznania: I znalazła księcia eurosa, z Bawarii. :D
Tak lub podbonie skończy każda księżniczka co szuka księcia z bajki. #!$%@? znajdzie na nie księcia. Jeśli są tacy co spełniają wymagania owych księżniczek to są już zajęci, a jak nie to konkurencja jest #!$%@? ogromna. I takich facetów nie ma na pęczki. Więc smutny los prawie każdej o wymaganiach z kosmosu, bo marnie skończą, albo u