Wpis z mikrobloga

@Kamilo67: przed chwilą napisałeś że prędzej byś strzelił samobója niż się nadawał w wojsku, gubisz się w zeznaniach.
Wystarczy poczytać dwa, trzy twoje posty żeby bezbłędnie rozpoznać człowieka, którego jedyną pielęgnowaną umiejętnością jest postowanie głupot dla sportu. Śmieci też na 100% w domu nie wynosisz.
@InspektorDupa:

przed chwilą napisałeś że prędzej byś strzelił samobója niż się nadawał w wojsku, gubisz się w zeznaniach.


No napisałem tak i tak jest. Gdzie się zgubiłem niby?

Wystarczy poczytać dwa, trzy twoje posty żeby bezbłędnie rozpoznać człowieka, którego jedyną pielęgnowaną umiejętnością jest postowanie głupot dla sportu


xD Dla sportu to chyba ty piszesz z tymi toksycznymi terapiami, żeby tylko ludziom problemy pogłębić albo posty jak ten tutaj, gdzie bronisz postawę
unika się brania kobiet do oddziałów ze względu na najwyższe ryzyko demoralizacji?


@InspektorDupa: To powinno się unikać brania gejów do armii aby uniknąć ryzyka obczajania kolegów pod prysznicem? XDDD Jak komuś przeszkadza kobieta w armii i nie może pohamować popędów to on powinien z tej armii wylecieć.

Nie ma czegoś takiego jak cywilizowany kraj w obliczu wojny totalnej.

Oczywiście, że jest. Cywilizowany kraj zakłada, że nawet jak wygra wojnę niszcząc swoich
@sildenafil:

To powinno się unikać brania gejów do armii aby uniknąć ryzyka obczajania kolegów pod prysznicem? XDDD Jak komuś przeszkadza kobieta w armii i nie może pohamować popędów to on powinien z tej armii wylecieć.


Człowieku przestań już wymyślać najgłupsze gówno byle zgadzało się z twoją tezą. Udajesz takiego wygadanego a teraz nagle coś #!$%@? o jakichś gejach, udajesz że nie wiesz iż wojna to instytucja bazująca na najniższych instynktach a
po wojnie Zelenski i cały aparat państwowy odpowiedzialny za działania armii zostanie słusznie uznany największymi bohaterami w historii Ukrainy


@InspektorDupa: A ja będę pamiętał o tych chłopakach ze zdjęcia. I o wszystkich uznanych za obywateli gorszej płci. I w sumie to mi wystarczy. Bo świata, ani myślenia ludzi popierających zbrodnicze koncepcje nie zmienię. Elo
@sildenafil:

 Nawet jeżeli Ukraina ustaliła sobie prawo zakazu opuszczania kraju przez mężczyzn, to nie znaczy, że musiała ich potraktować jak śmieci: upokarzać, gnębić..


A tu masz rację i sądzę że bardzo dużo ludzi to rozumie, przez co takich sytuacji jest jak na okoliczności mało.
Po raz drugi zwracam jednak uwagę na to, co wygodnie pomijasz - na Ukrainie jest mnóstwo rusków, którzy zaczęli uciekać dopiero jak się okazało że ruscy ich
@InspektorDupa:

Przecież ten debilny wniosek nawet nie pokrywa się z tym co piszesz XD

Poniżająca służba wojskowa nie pokrywa się z pogardą dla mężczyzn? Moim zdaniem bardzo się pokrywa, a wręcz jedno wynika z drugiego.

A myślisz że komukolwiek jest fajnie z taką decyzją?


Myślę, że mizoandrystom bardzo łatwo