Wpis z mikrobloga

Chyba nikt już nie ma wątpliwości że zadyma na granicy to była celowa akcja na odwrócenie uwagi, jestem ciekaw najbliższych tygodni czy również możemy spodziewać się szturmu również od strony Kaliningradu ale biorąc pod uwagę jak silne są nastroje antyrosyjskie jestem spokojny bo raczej nikt przy zdrowych zmysłach (nie liczę lewactwa ale ze zdrowymi zmysłami to u nich ciężko) nie będzie nalegał na wpuszczenie bo było by to na rękę jak i cel Kremla. Nie ma co się cackać i LRAD powinien wjechać na pełnej w razie czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialorus #rosja #wojna #strazgraniczna #granica #bekazlewactwa #ukraina
Pobierz Dalinar - Chyba nikt już nie ma wątpliwości że zadyma na granicy to była celowa akcja...
źródło: comment_16667688445Tc5H6rvdnzHEPEdLlXqBD.jpg
  • 15
Chyba nikt już nie ma wątpliwości


@Dalinar: nikt nie mial nigdy watpliwosci ;) slyszlaem wielokrotnie tlumaczenia "ale tym ludziom trzeba pomoc bo to nie ich wina ze rezim ich wykorzystal" a czesc robila to zwyczajnie dla pieniedzy na cele statutowe.
@Dalinar: Powiesz POwcowi, że ludzie z tej partii wspierają ruskie działania hybrydowe przeciwko Polsce to zrobią duże oczy i potem przy urnie stawiają krzyżyk przy Tusku, bo TVN im powiedział, że ich bieda jest winą kaczora, a nie że wydają 1/3 minimalnej na fajki, alkohol i benzynę.

No i nie będą jeździć jakimś gunwosilniczkiem 1.4, tylko trzeba czuć prędkość 180 KM i mieć spalanie 11 litrów w mieście xD

Znam to
@Dalinar: to będzie bardzo ciekawe, bo ludzie chociażby z zagranicznych głębszych stron internetu rok temu podniecali się jaka to Polska jest "Based and Redpilled" gdy nie wpuszczała zwożonych przez rusków migrantów na granicy i traktowała ich armatkami - teraz są ludźmi plującymi na Polskę za wspieranie obrony Ukrainy i siejącymi u nas ferment
(nie liczę lewactwa ale ze zdrowymi zmysłami to u nich ciężko


@Dalinar: nie dziwi mnie, że dla tępaków prawicowych zdrowym zmysłem jest #!$%@?ć do lasu zimą ludzi, w tym dzieci. Nie ma to jak push back co nie. Jakby tego nie zrobiono to Polska by na pewno upadła. Na pewno te kilkadziesiąt czy kilkaset wyłapanych osób to za dużo dla Polski. I na pewno Łukaszenka by wysłał ich więcej gdyby nie