Wpis z mikrobloga

Jak robiłem naturalnie 45 kg masy mięśniowej i zwiększyłem total o ponad 300 kg.

Cześć ja dobrze wiecie jestem naturalnym trójboista i kulturystą zupełnie takim jak Wy. Podzielę się z Wami małym sekretem jak stałem się pięknie zbudowanym i silny facetem. Składało się na to kilka czynników - moje wyjątkowe metody treningowe, które zaczerpnąłem ze wschodnich krain, znam aktywacje i ćwiczenia oraz rodzaje chwytów, o których się nikomu nie śniło. Drugim filarem mojego sukcesu jest dieta, którą jest wege-keto, wystarczy, że będziecie jeść potrawy z mojego cockbooka za jedyne 99 PLN, znajdziecie tam np. przepis na anaboliczne tosty z chrzanem i tofu. Przechytrzcie innych, spalajcie tłuszcz i budujcie tkankę mięśniową naturalnie śledżąc moje wszystkie profile w social mediach, nie zapomnijcie o daniu serduszka i łapki w górę. I wiecie co mam dla Was niespodziankę, bo kolejnym puzzlem w układance jest magiczny suplement Borsukolon, który naturalnie podnosi testosteron i przyspiesza budowanie tkanki mięśniowej, wystarczy, że kupicie go z kodem BORSUK05, ja z nic z tego nie mam specjalnie dla Was to załatwiłem. Po co macie tracić godziny na szukanie informacji w internecie, sprawdziłem to za Was i za symboliczne 199 PLN przygotowałem PDF z radami treningowymi. 18 grudnia za 1999 PLN odbędzie się szkolenie, jak za pomocą siły umysłu zdobyć taką dyscyplinę, aby z przegrywa stać się chadem i zostać drugim Zyzzem. Oprócz tego w sklepie koszulki, tampony i papier toaletowy z moim logo

Ponad wszystko deklaruje swoją naturalność, za miesiąc pokażę Wam badania, nasram do kubka i zwalę konia do próbówki; jak się da to nawet zrobię ustawkę z wykrywaczem kłamstw. Nie ma powodów dla których miałbym Was okłamywać. Dlaczego mielibyście mi nie wierzyć. Idioci kupujcie u mnie prowadzenie, PDFy, szkolenia, bo drugiej szansy nie będzie i nie wyjdziecie z tego #!$%@?. A teraz idę skuć dupę frajery, bo szkoda na Was czasu. P S - kupujcie, kupujcie, kupujcie


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Jak robiłem naturalnie 45 kg masy mięśniowej i zwiększyłem total o ponad 3...

źródło: comment_1666723217b7HOOZ87mkI278i5q30lhI.jpg

Pobierz
  • 23
@Kasahara: Nie myślałeś o tym, żeby przejść badania antydopingowe będąc na bombie?
Bo dużo się o tym mówi, ale nie kojarzę jakiejś udokumentowanej akcji tego typu.
@Zelber: może po zawodach :P bo teraz nie będę cyrkował i musiałbym mieć zrzutę na tę akcje, bo już na badania booma X tys poszło. A takie dobre badania anty to tez X tys i nie chce for fun tak ogromnych kwot przewalać. Dodatkowo raczej nie mógłbym zdradzić tego know how... bo za to się u mnie dużo płaci. :F
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kasahara: co myślisz o tym trenerze z jutubow Szymonie Mosznym? Brzmi jakby jednak miał jakąś wiedzę, ale patrząc na to jak "zbudował" swojego nasjalwniejszego podopiecznego Pana Bąkiewicza w bodajże dwa lata można odnieść wrażenie, ze jednak zna też ciemną stronę mocy. Pytam o niego, bo akurat wczoraj zrobił webinara, a na koniec zachwalał swój pakiet filmów i porad za jakieś 800zl (z kodem taniej) ( ͡° ͜ʖ ͡°
Najlepszy wpis jaki widziałem na wykopie. Idealnie podsumowuje to co się aktualnie dzieje na 99% kanałach o tematyce "siłownianej". "Legendy" polskiego youtuba z kanałow typu sfd czy zapytaj trenera teraz reflektują że bycie na bombie to zły pomysł a przecież te betoniary na tym zbudowały swoje majątki :D. Każdy wiedział że tam wchodzi ostry towar jak z miesiąca na miesiąc dokładali ciężaru tyle co niektórzy w pół roku nie dali rady.