Wpis z mikrobloga

Mirko #wroclaw, nie macie może do polecenia jakiejś #praca dla #rozowypasek?

Kryteria:
- chociaż trochę fizyczna,
- nie wymagająca języka,
- nie z klientem (kasjerka, kelnerka, barmanka etc.)
- godziny poranne, bez nocek
- bez płacenia pod stołem, z normalną umową, w normalnej atmosferze,
- idealnie by było ze znośnym dojazdem mpk z Grabiszyńskiej / Legionów

Czyli coś niekoniecznie wyszukanego w ludzkich warunkach i w niejanuszeksie po prostu.

Z zawodu opiekun medyczny. Niestety z zawodu zrezygnowała przez ciężkie warunki pracy, do tego ciągle zmiany po 12h, nocki i weekendy to mordęga niewarta najniższej krajowej.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sasik520: logistyka w markecie budowlanym dokładanie towaru (leroy, obi, ciasto) płatne lepiej niż w spożywce w, inwentaryzacje ( tu jednak raczej tylko umowy zlecenia, albo dzieła wybrane), Amazon to wiadomo, grupa towarująca w ikei. Teraz jednak może być ciężko, bo trwają redukcję etatów, ale do niedawna brali każdego kto miał dwie ręce nogi i nie wyglądał jak menel spod żabki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sasik520: WAGO skladanie elementow elektrycznych ale to nonstop, okolice ul Pieknej, chyba byly zmiany ale nie wiem czy mozna wybrac tylko od rana. Moze byc opiekunka osob starszych tez? Medyczne wyk. na plus? Ale do lapki za to nie placisz podatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sasik520: McDonald's na Rynku. I McDonald's na Dworcu. Dogodny dojazd z Legionów. Sama wybiera godziny pracy. Umowa o pracę od pierwszego dnia. Zatrudniają nawet hindusów i ukrów bez języka. Można pracować na kuchni.

I mają jedzenie lepsze niż w Pasibusie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@sasik520: opieka na lewo, umawiasz sie z rodzina i placa za pobycie z babcia / dziadkiem cos tam pomoc umyc sie, posprzatac i ugotowac. Zaden janusz nie stoi wtedy chyba nad glowa. Nie wiem poszukaj na pracuj.pl pewnie cos sie znajdzie. W wago sie siedzi i sklada rozne bajery tej firmy, na akord czy cos. Znalem kogos kto tam pracowal stad pomysl ale trzeba zrobic duzo elementow na zmiane, nie
  • Odpowiedz