Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie są tacy złośliwi, chłopak cierpi, musiał znosić poniżenie, odrzucenie to jeszcze rozdrapują rany i szydzą klejając go w zdjęcia Kasi


@wpisynienawisci: Takie uroki dzielenia się swoim życiem prywatnym, zwłaszcza z takimi zasięgami, zamiast zablokować ją wszędzie, zapomnieć a potem obrócić to w żart albo spuentować że "w sumie to do sobie nie pasowaliśmy" to on tylko #!$%@? jak mu smutno że nie ma dostępu do dziury. No sorry
@magiarasta: No nie do końca. "Kasia wróć", to tylko wierzchołek góry lodowej i mem, który mocno się do niego przykleił, tak samo jak to, że jest cuckoldem (jest to że sobą powiązane, rzecz jasna).

Wiele osób się skarży, że problemy kobiet, dyskryminacja ich jest albo wyolbrzymiona, a niekiedy jest manipulacją (gender pay gap np.). Gonciarz te feministyczne idee mocno aprobował i mam wrażenie, że w dużym stopniu na bazie tego, te
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DEJW88: Kiedyś oglądałem Gonciarza jak publikował swoje pierwsze firmy z Japonii. Wtedy przyjemnie mi się to oglądało. Ale faktycznie możesz mieć rację bo dawno go nie oglądałem i z ciekawości obejrzałem kilka jego blogów i rzeczywiście mają taką narrację o której piszesz. Myślałem, że ludzie śmieje się z niego z zawieści bo coś mu się nie udało.
@magiarasta: @wpisynienawisci: @MrPawlo112:

Pozwolę sobie przekleić moją wypowiedź o gonciarzu z innego podobnego wpisu:

Pamiętam jak zacząłem oglądać Gonciarza i jego zapytaj beczkę od 2013 roku. Zawsze mi się podobało jak w prześmiewczy sposób nabijał się z szowinizmu, kucy etc. Zawsze biło od niego takie zdrowo rozsądkowe podejście do świata, jednocześnie był jednym z prawdziwych pionierów w internecie jeśli chodzi o formę wideo albo wydawanie książek. W pewnym momencie
@wpisynienawisci: w sumie nie wiem kto to jest xd raz lata temu jakiś jego film włączyłem i szybko wyłączyłem xd. Natomiast przez te wszystkie lata zapamiętałem że nigdy chyba nie czułem że widzę tak nie szczera osobę jak on jakby każde jego słowo było udawane, wyjątkowo mnie ten tym odrzucił swoją osobowością