Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki (a może powinienem tym razem odwrócić kolejność :D ) z #poznan - czy ktoś z Was poleca może jakieś zajęcia z jogi, pilatesu, itp?
Zależy mi stricte na rozciągnięciu i wzmocnieniu pewnych części ciała, a tego potrzebuje też ze względu na to, że mój brak rozciągnięcia hamuje mój rozwój w tańcu. Więc zależy mi na takich zajęciach, które pozwolą mi to poprawić, jednocześnie minimalizując wszelkie odniesienie do duchowości, rozwoju wewnętrznego. Jak mnie na wstępie spytają o znak zodiaku to wyjdę i nie wrócę ;). (moja koleżanką dostała takie pytanie).
Zalezaloby mi, aby te zajęcia były:
- możliwie blisko rataj
- fajnie jakby zaczynały się o 7 bądź 8 rano, ewentualnie wczesne popołudnie. Ale jeśli blisko polanki to w sumie mogę i w trakcie pracy wyjść
- wejście na multisport to też spory atut.
W sumie tyle

#joga
  • 20
Zależy mi stricte na rozciągnięciu i wzmocnieniu pewnych części ciała


@venomik: to ja polecam zapisać się na zajęcia z rozciągania do jakiegoś studia pole dance, szczególnie tam, gdzie zajęcia prowadzi Inez G. Tylko że one są wieczorami.
Osobiście polecam Emonę, w środy o 20, mogę cię na pierwszy raz zaprowadzić :D
@Limonene: No nie, niestety akurat w środę mam te zajęcia z tanga, do których potrzebuję się porozciągać (i we wtorek drugie).
I żałuje, bo chętnie bym zobaczył jak wyglada w praktyce 'Cześć, przeprowadziłam kolegę na zajęcia' w takim miejscu, bo coś przeczuwam, że proporcje płci niczym na studiach artystycznych :)

@fan_comy: Pracuję z domu, a tramwaj mi właśnie zamknęli xD
@venomik: jeszcze w poniedziałki o 18 w Green Pointcie i w czwartki o 21 przy Różanej, w obu miejscach bywałam więc mogę się jeszcze raz przejść

coś przeczuwam, że proporcje płci niczym na studiach artystycznych :)

do Emony chodzi jeden nastolatek z siostrą, i jeden inny chłopak, który czasem przychodzi z kolegą. A na to wszystko 20 dziewczyn xD